Gdańsk: niedziela, 11 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 236 (5/2010)

23 lutego 2010

Lechia przed rundą rewanżową
KONRAD MARCIŃSKI
To najlepszy okres przygotowawczy od czasu powrotu Lechii na boiska ekstraklasy. To śmiała teza, znajdująca jednak potwierdzenie w liczbach. Bilans gier kontrolnych gdańszczan prezentuje się bowiem imponująco: 9 meczów, 8 zwycięstw i 1 porażka. Stosunek bramek 30:7.
Błażej Słowikowski dla Lechia.gda.pl
MICHAŁ KORNIAHO
- Lechia nie funkcjonuje z myślą o kolejnych 10 – 12 miesiącach. My opieramy się na 10-letniej strategii, którą na bieżąco realizujemy - mówi w wywiadzie dla Lechia.gda.pl rzecznik prasowy Lechii Gdańsk Błażej Słowikowski.
Lechia Gdańsk na giełdzie - wady i zalety
KAROL KOCJAN
Pod koniec 2009 roku, podczas grudniowego walnego zgromadzenia, akcjonariusze Lechia S.A. podjęli decyzję o tym, że w 2012 lub 2013 roku Grupa Lechia zadebiutuje na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. IPO (ang. Initial Public Offering, czyli debiut giełdowy) niesie ze sobą zarówno szanse, jak i zagrożenia.
Opinie ekspertów przed rundą wiosenną
PAWEŁ DOCZYK
26 lutego piłkarze Lechii rozpoczęli sezon od wyjazdowego meczu z Odrą Wodzisław. O opinię, jak widzą występy Lechii wiosną poprosiliśmy kilka znanych osobistości ze świata kultury, sportu, dziennikarstwa oraz polityki.
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 1:1
MARCIN GADOMSKI, PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044