Gdańsk: piątek, 26 lutego 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 239 (8/2010)

23 marca 2010

Podsumowanie dwumeczu Lechii z Wisłą
JAKUB NOWAKOWSKI
Po dwóch meczach Lechii z Wisłą można mieć mieszane odczucia. Pierwsze spotkanie obu drużyn w ramach Pucharu Polski zakończyło się sennym, wręcz bezbarwnym, wynikiem bezbramkowym. Z kolei, drugie podejście obu zespołów, tym razem w ramach ekstraklasy, przypominało mecz Wisły z Lechią z poprzedniego sezonu w Krakowie, kiedy to Lechia grała przyzwoicie tylko do momentu straconej pierwszej bramki.
Artykuł nie o futbolu
MICHAŁ KORNIAHO
Jeśli by zapytać gdańszczan, z czym kojarzy im się nazwa Lechia Gdańsk, zapewne najczęściej dawaną odpowiedzią byłyby słowa „piłka nożna”. Lechia to przecież najbardziej znany trójmiejski klub sportowy, którego naczelną dyscypliną od zawsze jest właśnie futbol.
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Tej kolejki wielu oczekiwało z niecierpliwością. Miała odpowiedzieć na pytanie, jakie zmiany wprowadzą nowi trenerzy, szczególnie w Krakowie i Warszawie, kto będzie dzierżył czerwoną latarnię i czy poziom może być jeszcze niższy niż w niektórych spotkaniach Pucharu Polski.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042