Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 24 (24/2005)

13 września 2005

Korespondencja z Czermna
MICHAŁ JERZYK
Najpierw do kibiców Lechii podeszli gdańscy piłkarze. Smutni, z opuszczonymi głowami. Kilkanaście par rąk zaczęło niemrawo klaskać, tyle samo przebijać piątki. Po chwili nieopodal sektora gości rundę honorową zakończyli zawodnicy Heko. Zatrzymali się, nie manifestując radości. Obustronne oklaski szybko stały się solidne, pełne szacunku. "Byliście lepsi!" - ktoś krzyknął w kierunku zwycięzców.
Statystyka meczu ze Śląskiem
KAROL SZELOŻYŃSKI, MICHAŁ JERZYK
W ferworze stadionowych emocji umyka wiele boiskowych szczegółów, ale transmitowanie meczów Lechii przez telewizję daje możliwość spokojnego przeanalizowania gry zespołu i poszczególnych zawodników. Przygotowaliśmy statystykę lechistów w rozgrywanym tydzień temu spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Przysłowia: "Łaska pańska na pstrym koniu jeździ", "Raz na wozie, raz pod wozem" czy też dziecięca zabawa "Piekło - niebo" dobitnie pokazują, jak zmienne są koleje losu. Dotyczy to także kwestii związanych z gdańską Lechią...
Lechia podejmuje Drwęcę Nowe Miasto L.
MARIUSZ KORDEK
W poprzedniej dekadzie dumą Warmii i Mazur był Stomil Olsztyn, a tuż za nim Jeziorak Iława. Obecnie drużyną, która reprezentuje ten region w rozgrywkach centralnych jest Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. W najbliższą sobotę Lechia po raz trzeci z rzędu zagra z beniaminkiem II ligi. I musi wygrać, gdyż żaden kibic nie wybaczy jej kolejnej porażki.
Podwójne zwycięstwo juniorów
MICHAŁ JERZYK
Poobrażano się trochę w juniorach starszych na naszą ostatnią krytykę, a już szczególnie na porównania do młodszej drużyny, wypadającymi na korzyść tej drugiej. Skutkiem tego, czy też jak kto woli zupełnie od tego niezależnie, w ostatni weekend podopieczni trenera Kaczorka spisali się wyraźnie lepiej niż w poprzednich meczach. I to jest najważniejsze.
Heko-Lechia 3:1
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.106