Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 244 (13/2010)

27 kwietnia 2010

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:1 (1:1)
KAROL KOCJAN
Niedzielny mecz z Ruchem Chorzów był dla fanów Lechii Gdańsk trudnym przeżyciem. Po czerwonej kartce Marco Bajicia fani musieli szybko utemperować swoje wysokie oczekiwania, a na koniec z radością przyjąć kolejny remis na własnym boisku.
Odpowiedź malkontentom
KONRAD MARCIŃSKI
Wyniki i gra piłkarzy Lechii w tym roku nie spełniają oczekiwań kibiców. To fakt. Biało-zieloni nie wygrywają na własnym stadionie, są bliscy odpadnięcia z Pucharu Polski. Czy to już czas na rozdzieranie szat i bicie na alarm?
Dzieje byłych zawodników Lechii
JAKUB NOWAKOWSKI
W ostatnim roku odeszło z Lechii paru zasłużonych przy Traugutta piłkarzy. Wypożyczony został także nasz piłkarski narybek w celu ogrywania się w niższych ligach. Sprawdziliśmy, jak sobie poczynają w innych klubach.
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Po dłuższej przerwie w rozgrywkach, czas na powrót do rzeczywistości. W tym tygodniu większość drużyn rozegrała po dwa spotkania, do czego nasze futbolowe gwiazdy przyzwyczajone nie są. Po 25 kolejkach można wyodrębnić w tabeli kilka grup.
Lesiak jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BILUETYN MECZOWY "BIAŁO-ZIELONI"
Dla każdego człowieka dobrej roboty (a takimi przecież jesteśmy) kąpiel w wannie pełnej pachnącej piany to moment relaksu i odprężenia, a łyk małego (lub jeszcze lepiej dużego) jasnego z pianką to rozkosz dla podniebienia.
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:1
PIOTR MATUSEWICZ, MARCIN GADOMSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039