Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 245 (14/2010)

4 maja 2010

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice 0:1
KONRAD MARCIŃSKI
Były słowa o walce o zwycięstwo, o „nieodpuszczaniu” rywalowi. Na słowach się skończyło. Po stojącym na dramatycznie niskim poziomie meczu Lechia przegrała z zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli Piastem Gliwice.
PGE Arena - czy zapełni się kibicami...
KAROL KOCJAN
Obecna runda rozgrywek na Traugutta jest niezwykle zaskakująca pod względem sportowym, jak i pod względem kibicowskim. Pomio, iż Lechia Gdańsk po raz pierwszy od lat walczy o miejsce w górnej połówce tabeli, frekwencja regularnie spada. Tymczasem zarząd klubu czeka znacznie trudniejsze zadanie, czyli przyciągnięcie ponad 30 tys. osób na PGE Arenę. Jak to zrobić?
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Gole są tym, co najbardziej ekscytuje w piłce nożnej. Ich zdobywcy stają się bohaterami nie tylko stadionowej publiczności, ale też osobami podziwianymi przez szeroko pojętą opinię publiczną. Tytuł Króla strzelców, to ogromna nobilitacja dla każdego piłkarza. Dziś przypominam najlepszych strzelców Biało-zielonych w poszczególnych sezonach ligowej rywalizacji.
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Kolejny morderczy tydzień. Nie wiem dla kogo bardziej: dla oddychających rękawami piłkarzy, czy dla tych, którzy ich męczarnie na boisku opisują. Ponieważ sceptyk lubi się udręczać i bez piłki (czy też, jak w przypadku polskiej ligi, sportów piłkopodobnych) żyć nie może, przedstawi w sześciu częściach jak przebiegał ostatni piłkarski tydzień.
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY BIAŁO-ZIELONI
Od zarania dziejów imperia budowały swoją potęgę na geniuszu wodza, a także na herosach, którzy przekuwali ów geniusz w czyny. Owi herosi stanowili zawsze elitę…
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068