Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 246 (15/2010)

11 maja 2010

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1:0
ADAM CHUDZIŃSKI
W minioną sobotę drużyna gdańskiej Lechii zanotowała 10 porażkę w tym sezonie. Biało-zieloni, pozostający od 8 z rzędu ligowych spotkań bez zwycięstwa, w meczu przeciwko Koronie zaprezentowali się delikatnie mówiąc słabo.
Podsumowanie udziału Lechii w Pucharze Polski 2009/2010
JAKUB NOWAKOWSKI
To miał być trzeci w historii klubu finał Pucharu Polski. To miał być drugi w historii klubu Puchar Polski. To miała być heroiczna walka na noże o finał, jak i sam Puchar, na który kibice Biało-Zielonych czekają już 27 lat. Było tak blisko… Po wygranej w ćwierćfinale z Wisłą wydawało się, że nikt nie jest w stanie wydrzeć zwycięstwa głodnej sukcesów drużynie.
"Do przerwy 0:1"
ANDRZEJ I MAGDALENA KOWALCZYS
Pierwszą, wiosenną odsłonę cyklu piłkarskich turniejów dzikich drużyn "Do przerwy 0:1" mamy już za sobą. W sobotę w futbolowe szranki na boiskach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 przy ul. Meissnera 9 w Gdańsku-Zaspie oraz Szkoły Podstawowej nr 80 na Przymorzu stanęło 50 zespołów. W tym gronie znalazły się także dwie dziewczęce drużyny.
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Rozgrywki ekstraklasy weszły w decydującą fazę. To już ten moment sezonu, kiedy wyjaśnieniu wyników niektórych spotkań nie podołałoby nawet z archiwum X. Niezabrakło niespodziewanych rostrzygnięc również w kolejce numer 28. Tak się złożyło, iż w każdym spotkaniu przynajmniej jedna z drużyn jeszcze o coś walczyła.
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:0
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044