Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 247 (16/2010)

18 maja 2010

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 2:0
KONRAD MARCIŃSKI
W ostatnim meczu sezonu piłkarze gdańskiej Lechii wreszcie zwyciężyli na własnym stadionie. Wygraną z Jagiellonią Białystok gdańszczanie zapewnili sobie 8. miejsce w tabeli i „odmrozili” obiecane premie.
Najpiękniejsze gole Lechii w sezonie 2009/10
KAROL KOCJAN
Lechia Gdańsk zdobyła w sezonie 2009/10 we wszystkich meczach o stawkę 39 bramek. Spośród nich wybraliśmy siedem, które naszym zdaniem były najładniejszymi trafieniami. W tej siódemce pojawiają się gole sześciu graczy, zdobyte zarówno w ekstraklasie, jak i w Pucharze Polski. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji.
Głosem Spikera
MARCIN GAŁEK
Mizerna, w wykonaniu piłkarzy, wiosna spowodowała, że do miana wydarzenia tej rundy pretenduje uroczystość podpisania listu intencyjnego dotyczącego powstania, w miejscowości Bystra, ośrodka treningowego w zakresie szkolenia piłki nożnej.
Ekstraklasa okiem scepytka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Walka o mistrzostwo, puchary oraz pozostanie w lidze miała toczyć się do ostatnich sekund ostatniego meczu. I faktycznie, dopiero ostatnia kolejka odpowiedziała na wszystkie pytania, choć i przedostatnia wniosła już wiele. Skupmy się na trzech strefach walki – o tytuł, puchary oraz utrzymanie. Dzis będzie krótko, na koniec sezonu nawet sceptyk oszczędzi naszych ligowców.
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY "BIAŁO-ZIELONI"
Jest jedna cecha, która łączy większość osobników płci męskiej – paniczny strach przed dentystą. Dotyczy to nawet tych samców, którzy uważają się za tak zwanych „macho”…
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 1.223