Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 251 (2/2011)

16 czerwca 2011

Tomasz Kafarski dla lechia.gda.pl
MACIEJ KANCZAK
"Możliwe, że Lechia w końcówce poprzedniego sezonu padła ofiarą własnego stylu gry, ale zarówno w spotkaniach z Widzewem Łódź jak i Zagłębiem Lubin graliśmy lepiej niż rywale. W nadchodzącym sezonie dalej będę stawiał na ofensywną grę, przy okazji starając się poprawić postawę drużyny w obronie" - mówi w wywiadzie dla lechia.gda.pl trener Tomasz Kafarski.
Bedi Buval odchodzi z Lechii Gdańsk
MACIEJ KANCZAK
Miał wszelkie dane ku temu aby na lata stanowić o sile ataku Lechii Gdańsk. Wspaniała szybkość, znakomita technika, niezłe wyczucie i niesamowicie łatwa umiejętność stwarzania sobie dogodnych okazji, a jednak już po roku podziękowano mu za grę. Dlaczego Bedi Buval ostatecznie nie został gwiazdą Biało-Zielonych?
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Właśnie mija 10 lat od chwili, gdy piłkarze najpopularniejszej drużyny Gdańska zaczęli sposobić się do przygotowań do sezonu 2001/02. W tym okresie barwy Biało – Zielonych reprezentowało blisko 200 zawodników. Spośród nich wybrałem „Jedenastkę Dziesięciolecia”, kierując się własnym, subiektywnym, co podkreślam, osądem…
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032