Gdańsk: sobota, 10 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 258 (3/2013)

3 kwietnia 2013

Patryk Sobczak, jakiego nie znacie
WIKTORIA CHARUK
Kontynuujemy nasz cykl wywiadów mających na celu przybliżenie Wam zawodników Lechii. Patryk Sobczak jest ostatnim bramkarzem, którego możecie poznać z innej strony.
Pęczak, Kapsa i Rogalski wspominają Lechię
WIKTORIA CHARUK
Trzech byłych zawodników Lechii wspomina czas spędzony w Gdańsku. Najbardziej utkwił im w pamięci awans do Ekstraklasy, jak również atmosfera podczas meczów, którą tworzyli gdańscy kibice. Zobaczcie jak zapamiętali Lechię. Zapraszamy do lektury!
Bartosz Kaniecki, jakiego nie znacie
WIKTORIA CHARUK
Kontynuujemy nasz cykl wywiadów mających na celu przybliżenie Wam zawodników Lechii. Kolejnym bramkarzem, którego możecie poznać z innej strony jest Bartosz Kaniecki.
Łukasz Kacprzycki, pomocnik Lechii Gdańsk
WIKTORIA CHARUK
Łukasz Kacprzycki, pomocnik Lechii Gdańsk odpowiada na pytania kibiców, które mogli zadawać na naszym forum. Zapraszamy do lektury!
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018