Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 26 (26/2005)

27 września 2005

Stanisław Stachura o pracy w Lechii
MICHAŁ KORNIAHO
"Na pewno Lechia ma problemy kadrowe. Na pewno przydałoby się pozyskać lepszych zawodników. Ale tak krawiec kraje, jak materii staje" - mówi Stanisław Stachura, od bieżącego sezonu konsultant trenera Marcina Kaczmarka w Lechii Gdańsk.
50. rocznica Legia-Lechia w PP
MARIUSZ KORDEK
W tym roku 29 września powinien być istotną datą dla kibiców biało-zielonych. Młodsi pamiętają rok 1983, kiedy to Lechia rozegrała jeden z najważniejszych meczów w historii z Juventusem Turyn. Starsi wspominać będą natomiast okrągłą rocznicę rozegranego z Legią Warszawa finału Pucharu Polski.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Jak powszechnie wiadomo, każdy Polak jest wybitnym fachowcem w trzech dziedzinach: medycynie, polityce i futbolu. W dwóch ostatnich aktualnie trwa niezwykle zacięta rywalizacja. Politycy walczą o poparcie wyborców, a piłkarze o ligowe punkty.
Lechia gra z Radomiakiem i Piastem
KAROL SZELOŻYŃSKI
Po przerwaniu passy trzech ligowych porażek, Lechia zdobyła w końcu punkty wygrywając z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. W tym tygodniu biało-zielonych czekają jednak cięższe egzaminy. W odstępie trzech dni lechiści zagrają na wyjeździe z Radomiakiem Radom oraz u siebie z Piastem Gliwice.
Podwójny lider w juniorach
MICHAŁ JERZYK
"Nie możemy dziesięciu dostać, pamiętajcie!", zaklinał kolegów bramkarz Piasta Człuchów na kilkanaście minut przed końcem meczu w juniorach starszych. Udało się, lechiści strzelili zaledwie... dziewięć goli. Nieco mniej efektowni byli juniorzy młodsi. Z trzecim w tabeli Bałtykiem Gdynia, grając przez ponad 50 minut w osłabieniu... wygrali 5:0. Czy na Lechię znajdą się mocni?
Remis rezerw z Handy
MARIUSZ HUBA, OSK
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042