Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 27 (27/2005)

4 października 2005

Po remisie z Piastem Gliwice
STANISŁAW ŻEMOJTEL
"Jestem zadowolony z remisu". To wypowiedziane przez trenera Kaczmarka zdanie obrazuje pozycję, którą Lechia zajęła w drugoligowej hierarchii, balansując obecnie między strefą bezpośredniego spadku i baraży. Również większość kibiców zdała sobie sprawę, że na dziś dzień powinni być "zadowoleni z remisu". Ci nieświadomi wciąż przychodzą na Traugutta, a jest ich z meczu na mecz coraz mniej.
Radom gościnny pod każdym względem
MICHAŁ JERZYK
Nie w trzeciej, jak podała większość mediów, ale już w czwartej minucie doliczonego czasu gry Lechia została pogrążona w Radomiu. Dla sporej części kibiców Lechii boiskowe wydarzenia siłą rzeczy zeszły jednak na dalszy plan wobec bezmiaru głupoty lub jak kto chce złej woli działaczy Radomiaka i służb porządkowych.
Podsumowanie półmetka jesieni
KAROL SZELOŻYŃSKI
Za nami półmetek rundy jesiennej. Druga liga, którą wielu uważa za bardziej emocjonującą niż ekstraklasa, z pewnością nie zawodzi. W każdej kolejce dochodzi do niespodzianek, a o awans walczą zespoły, które miały bronić się przed spadkiem - i odwrotnie. Przyjrzeliśmy się dotychczasowym osiągnięciom drugoligowców. Co już osiągnęli? Jaka czeka ich przyszłość? Kto jest największą sensacją rozgrywek?
Rozmowa z Jakubem Biskupem
MICHAŁ KORNIAHO
"Niestety ostatnio gdzieś zgubiłem formę, czegoś mi brakuje. Muszę złapać drugi oddech i zagrać jak najlepiej w pozostałych meczach tej rundy" - mówi pomocnik Lechii, Jakub Biskup.
Juniorzy w Sopocie: 0:0 i 10:0
MICHAŁ JERZYK
Jak nieznaczące są pogromy piłkarskich miernot mogli przekonać się juniorzy starsi, którzy przed tygodniem słabemu Piastowi Człuchów strzelili aż dziewięć goli, ale zaledwie solidnemu Sopotowi już ani jednego. To dobra lekcja również dla młodszego zespołu, świętującego właśnie uzyskanie pierwszej w tym sezonie dwucyfrówki.
Lechia-Piast 0:0
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051