Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 271 (6/2019)

2 października 2019

Leszek Błażyński o rywalu Lechii
MS
Przed meczem z Górnikiem Zabrze zadaliśmy pięć górniczych pytań Leszkowi Błażyńskiemu. Służbowo śląskiemu dziennikarzowi, a prywatnie synowi dwukrotnego medalisty olimpijskiego w boksie, również Leszka.
MACIEKS
Gdy latem Lechia w mediach społecznościowych zapowiadała transfer, pokazując koszulkę zawodnika z nazwiskiem na literę G, z numerem 7 na plecach większość obstawiała Vladislavsa Gutkovskisa z Bruk-Betu Nieciecza. Ku zdumieniu wielu nowym nabytkiem okazał się Maciej Gajos, któremu właśnie wygasł kontrakt z Lechem Poznań.
Krawczyk, Kowalczys, Mila, Surma, Paczul
EKSPERCI
Zapytaliśmy kilka nie do końca losowo wybranych osób, takich które znają się lepiej od nas, co stanie się w niedzielne popołudnie w meczu o prymat w Trójmieście. Naszym ekspertom zadaliśmy jedno konkretne, proste pytanie, a mianowicie: jaki będzie wynik derbów i jakiego meczu się spodziewają?
MATERIAŁ EKSPERCKI
Obserwacje i badania nie pozostawiają wątpliwości – polscy kibice różnią się od fanów piłkarskich np. ze Stanów Zjednoczonych. Dla Amerykanów mecz to po prostu widowisko sportowe, dla Polaków liczy się przywiązanie do klubowych barw.
Remis w setnej minucie
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019