Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 273 (1/2020)

9 stycznia 2020

Chcesz informacji ze zgrupowania Lechii?
REDAKCJA
18 stycznia piłkarze Lechii udają się na obóz przygotowawczy przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. Zgrupowanie odbędzie się w tureckim Belek i potrwa do 31 stycznia. Zależy nam na dostarczaniu Wam materiałów z tego wyjazdu, żebyście mogli być jeszcze bliżej piłkarzy i móc na bieżąco śledzić przebieg treningów i meczów sparingowych.
Przed pierwszym sparingiem Lechii
MIKE
Przed sparingiem Lechii z klubem z Chojnic (czwartek, 16 stycznia godzina 13) porozmawialiśmy z dziennikarzem „Czasu Chojnic” Michałem Sagrolem o przyczynach kryzysu MKS.
Pierwsze koty za płoty.
MIKE
Lechia Gdańsk przegrała z Chojniczanką 2:3 w pierwszym sparingu. Przegląd wojsk wypadł pozytywnie, szczególnie dla młodych żołnierzy.
MIKE
Rafał Wolski przychodził do Gdańska latem 2016 roku po podpisaniu 3-letniego kontraktu i miał stanowić brakujący element układanki w drużynie Piotra Nowaka. Drugą połowę sezonu 2015/16 lechiści mieli piorunującą, w kolejnym mieli zaatakować mistrzowski tron.
Przygotowania do rundy wiosennej
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046