Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 274 (2/2020)

29 stycznia 2020

Jak trenował z Neymarem, Dani Alvesem
MIKE
Nowy piłkarz Lechii opowiada o swoim kraju, o Flavio Paixao i o tym…jak trenował z Neymarem, Dani Alvesem i Paulinho w brazylijskiej kadrze
Po meczu Śląsk - Lechia
MIKE
Wobec choroby Karola Fili, Rafał Kobryń zagrał na prawej obronie w Lechii w otwierającym piłkarską wiosnę meczu ze Śląskiem we Wrocławiu. W zgodnej opinii obserwatorów spisał się całkiem nieźle.
Były obrońca Biało-Zielonych
MIKE
Środkowy obrońca Sebastian Madera gdy grał w Lechii nie brał jeńców. Dziś pracuje w Akademii Lecha Poznań, dlatego wzięliśmy go na spytki przed niedzielnym meczem w Poznaniu. Mecz Lech – Lechia rozpocznie się w niedzielę o 17.30.
MIKE
Michał Mak był zawodnikiem Lechii przez cztery lata, z tym że dwukrotnie był wypożyczany. Najlepszy jego okres to początek i sam koniec pobytu w Gdańsku, gdy był zdrowy i strzelał gole.
LECHIAHISTORIA.PL
Zaczęło się nietypowo, bo na dworcu PKP…w Gdyni.
Szalony mecz w trakcie pandemii
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077