Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 28 (28/2005)

11 października 2005

Hirszowi bliżej do Legii niż Lechii
MICHAŁ JERZYK
W ostatnich dniach seniorzy odpoczywali od ligowej rywalizacji, ale w ich otoczeniu pierwszy raz od dłuższego czasu donośniej rozbrzmiał temat młodzieży. Rafał Loda i Marcin Pietrowski doczekali się debiutanckiego drugoligowego powołania, natomiast niecierpliwy Robert Hirsz przeszedł testy w Legii Warszawa, gdzie najprawdopodobniej odejdzie za psi grosz.
Kibice największym sponsorem klubu
MARIUSZ KORDEK
Jak wielką siłę stanowią kibice dla klubu, nie trzeba chyba nikomu udowadniać. Bez kibiców nie ma dziś miejsca w profesjonalnym sporcie. Lechia ma ogromne szczęście, że posiada ogromną rzeszę wiernych sympatyków. Dzięki niej klub w trudnych chwilach potrafił się odrodzić, a biało-zieloni fani stanowią wspaniałą wizytówkę miasta Gdańsk.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Bohater pięknej kariery, Roman Korynt, ma niestety swoją drugą stronę... Wprawdzie stara piłkarska prawda mówi, że wybitnymi piłkarzami nie zostają grzeczni chłopcy, ale ze smutkiem trzeba stwierdzić, że rysa na wizerunku idola staje się coraz bardziej widoczna.
Lechia zagra z Polonią i Łódzkim KS
OSKAR STANISZEWSKI
Wszystkim marzyło się, że Lechia w dwóch ostatnich meczach zdobędzie minimum cztery punkty i wyjdzie ze strefy zagrożonej grą w barażach o utrzymanie. Znacznie uboższy dorobek punktowy każe szukać szansy w rozgrywanych w tym tygodniu meczach z Polonią Bytom oraz Łódzkim KS.
Juniorzy starsi lecą w dół
MICHAŁ JERZYK
W dwóch ostatnich meczach juniorzy starsi Lechii zdobyli zaledwie jeden punkt i w konsekwencji stracili pozycję lidera. Szczytem tabeli zawładnął Gryf Słupsk, który wygrał w Gdańsku, ale zawiódł jeszcze bardziej niż biało-zieloni. Rozczarowany trener Roman Kaczorek bierze pod uwagę angaż juniorów młodszych.
Kadra Lechii II
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041