Gdańsk: wtorek, 13 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 281 (3/2021)

27 lutego 2021

Jakub Popielarz przed meczem Stal-Lechia
PAWEŁ DOCZYK
Kibiców Lechii wspominam bardzo pozytywnie. Są jednymi z najlepszych w Polsce. To dzięki nim klub na pewnym etapie został odbudowany i teraz możemy oglądać go w Ekstraklasie - powiedział dla lechia.gda.pl Jakub Popielarz, wychowanek Stali Mielec i były pomocnik Lechii.
ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY
Piłka nożna to z pewnością najbardziej popularny sport na świecie. Jest on rozgrywany na każdym kontynencie, a niemal wszystkie państwa świata posiadają swoją reprezentację w tej dyscyplinie.
ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY
Czy wiesz, że średnio co czwarty Polak cierpi z powodu porannego bólu pleców i szyi? Jeśli Ty też masz ten problem, to zastanów się nad jakością swojego materaca. Może czas najwyższy go wymienić? Nowy, odpowiednio dobrany materac to ulga dla kręgosłupa i gwarancja wygodnego snu. Jakie materace są najlepsze? Podpowiadamy.
Polska myśl górą
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044