Gdańsk: piątek, 21 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 289 (5/2022)

26 maja 2022

Podsumowanie sezonu w wykonaniu pomocników
BARTEG
W kolejnej odsłonie naszego podsumowania sezonu na tapet weźmiemy środkowych pomocników, którzy niejednokrotnie udowadniali swoją wartość i przesądzali o losach meczów.
REDAKCJA
Jeżeli z zapałem śledzisz występy Lechii Gdańsk na stadionie, a może jesteś kibicem naszej reprezentacji i nie potrafisz przegapić żadnego meczu, z pewnością zainteresują cię te piłkarskie gry, które można znaleźć w kasynach internetowych. W tym artykule przedstawimy wam kilka najciekawszych automatów, a także grę z krupierem na żywo, zainspirowanych futbolem.
Rozmowa z trenerem drugiej drużyny Lechii
DAMNIT
Trener Lechii II Gdańsk Tomasz Byszko podsumował czwartoligowy sezon, który rezerwy Lechii zakończyły na 5. miejscu w tabeli.
Rozmowa z Mariuszem Mońskim
DAMNIT
Mariusz Moński z redakcji Retro Futbol.pl, który również prowadzi na Twitterze konto o Rapidzie Wiedeń przybliżył specjalnie dla portalu lechia.gda.pl następnego przeciwnika Biało-Zielonych w Lidze Konferencji Europy.
Krótka opowieść o Polsacie
C39PONTON
5 grudnia 1992 roku o godzinie 16:30 miała miejsce pierwsza oficjalna emisja programów telewizyjnych nadawanych przez stację PolSat. Dla wszystkich fanów piłki nożnej w Polsce rocznica tego dnia powinna być zakreślona czarnym markerem na znak żałoby. To jest rocznica powstania stacji, która ma ludzi płacących za abonamenty, pakiety i dostępy tam, gdzie Komisarz Jerzy Ryba ma mieć paragrafy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041