Gdańsk: środa, 17 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 29 (29/2005)

18 października 2005

Po trzech punktach z ŁKS-em
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Miesiąc trzeba było czekać kibicom na kolejną wygraną biało-zielonych. Po wreszcie ciekawszym meczu przy Traugutta udało się odprawić z kwitkiem faworyzowanych łodzian. Choć Lechia nie zaprezentowała wielkiej piłki, to jednak znów w jej grze widać było przebłyski zespołu, który na początku sezonu napędzał strachu faworytom ligi.
Korespondencja z Radzionkowa
MICHAŁ KORNIAHO
Po komplet punktów pojechała Lechia do Radzionkowa, gdzie w jedenastym meczu ligowym miała spotkać się z Polonią Bytom. Niestety. Bez Wojciechowskiego, Biskupa, Fechnera i Brede w składzie, tak powieszona poprzeczka okazała się dla biało-zielonych nie do przeskoczenia.
Paradoksów moc
MICHAŁ JERZYK
ŁKS przegrał w Gdańsku, mimo że Lechia już kilka razy w tym sezonie sama przyjeżdżała na jego obiekty, robiąc darmowe pokazy swoich mocnych i słabych punktów. Paradoksów w ostatnim czasie było jednak znacznie więcej.
Biało-zieloni jadą do Jaworzna
OSKAR STANISZEWSKI
Nie dość, że Lechia została uznana przez ostatni numer "PN" za rozczarowanie II ligi, to wyniki biało-zielonych w październiku wydają się powolnie zmieniać tę opinię. Pomimo wymęczonej i szczęśliwej wygranej nad ŁKS, gra lechistów pozostawia wiele do życzenia. W trzech październikowych meczach gdańszczanie zgromadzili na swoim koncie 5 punktów. Nadszedł czas na wyjazd do Jaworzna...
Nastolatkowie rozgromili Cartusię
MICHAŁ JERZYK
Mimo że gmina Somonino chwali się inwestycjami w infrastrukturę sportową, to najwyraźniej omijają one główną płytę boiska w Goręczynie. Obaj trenerzy juniorów Lechii, których drużyny grały na tym terenie z młodzieżą Cartusii, jednomyślnie stwierdzili, iż warunki były tak fatalne, że aż niebezpieczne.
Lechia-ŁKS 1:0
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041