Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 292 (2/2023)

4 marca 2023

List Czytelnika
LIST CZYTELNIKA
Sokrates był greckim filozofem żyjącym na przełomie V i VI wieku przed naszą erą. Przypisywanych jest mu kilka zdań które idealnie wpisują się w krajobraz, który widzimy obecnie w Lechii Gdańsk.
Rozmowa z gdański posłem na sejm RP
MACIEJ BARLAK
Nieudolność władz, niejasne interesy właściciela, bałagan organizacyjny – to dzisiaj obraz Lechii Gdańsk. Obraz nędzy i rozpaczy, do którego doprowadził Adam Mandziara i jego ekipa. O sytuacji Biało – Zielonych i perspektywach uratowania klubu rozmawialiśmy z posłem na Sejm RP Kacprem Płażyńskim.
Rozmowa z pomocnikiem Lechii
BARTOSZ NAUS, BARTOSZ GRACZKOWSKI
W rozmowie z dziennikarzami lechia.gda.pl Jarosław Kubicki opowiedział o swoich zadaniach na boisku, o braku docenienia przez kibiców, o przywiązaniu do Lechii i wierze w utrzymanie. Zdradził również kulisy treningów z nowym trenerem.
List od profesora Marka Hartmana
PROFESOR MAREK HARTMAN
Nazywam się Marek Hartman, byłem piłkarzem Lechii Gdańsk w latach 1965-69, potem pochłonęła mnie kariera naukowa, do dziś wykładam na Uniwersytecie Morskim w Gdyni, ale przez cały czas wiernie kibicuję Biało-Zielonym i boli mnie serce jak widzę, co się stało z naszą Lechią. Do skreślenia tych kilku słów popchnął mnie program na portalu Meczyki. "Dramat Lechii, spektakularny spadek...".
Rozmowa z bramkarzem Wieczystej
SEKI
Antoni Mikułko w rozmowie z lechia.gda.pl opowiedział o dotychczasowej przygodzie w Wieczystej oraz emocjach związanych ze spadkiem Lechii. Bramkarz ma jeszcze ponad rok kontraktu z krakowskim klubem.
List czytelnika
RAFAŁ PREDEHL
Drodzy koleżanki i koledzy kibice Lechii, wielokrotnie czytałem listy wysyłane do redakcji portalu, czasami zgadzając się z ich treścią, a czasami nie. W końcu sam zdecydowałem napisać kilka zdań, trochę we własnej sprawie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033