Gdańsk: sobota, 20 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 294 (1/2024)

18 kwietnia 2024

Rozmowa z pomocnikiem Lechii Gdańsk
KAJETAN SAWICZ
Ivan Zhelizko to debiutant w polskiej Ekstraklasie. Przed startem ligi porozmawiał z Kajetanem Sawiczem o swoich przemyśleniach na temat Polski oraz Lechii Gdańsk.
Były piłkarz Lechii o pamiętnych derbach w Gdyni
KAJETAN SAWICZ
Przy okazji zbliżających się Derbów Trójmiasta porozmawialiśmy z sympatycznym Serbem, który reprezentował Lechię w latach 2019-2021 i brał udział w sławetnym zdarzeniu z Wojciechem Myciem… Żarko zdradził nam też, przez kogo najprawdopodobniej musiał odejść z Lechii oraz opowiedział o swoich relacjach z Piotrem Stokowcem.
Rozmowa z piłkarzem Lechii Gdańsk
DAMIAN NITKA
Lechia Gdańsk za niecały miesiąc rozpocznie zmagania w Ekstraklasie. Jednym z piłkarzy Biało-Zielonych, który zna smak gry w 1. lidze i na najwyższym poziomie rozgrywkowej w Polsce jest Dominik Piła. Zawodnik wspomniał nam również, czy już się czuje prawym obrońcą, a także, co zadecydowało o spadku Lechii w sezonie 2022/2023.
Rozmowa z wychowankiem Lechii
KAJETAN SAWICZ, MIKOŁAJ PIETRZAK
Wychowanek Lechii Gdańsk, grający obecnie w Antalyasporze, w rozmowie z Mikołajem Pietrzakiem i Kajetanem Sawiczem opowiedział między innymi o swoich początkach w kadrze Polski, jak wspomina trenera Stokowca czy Badię i czy gdyby nie postać Adama Mandziary, to dalej grałby dla Bialo-Zielonych.
Rozmowa z zawodnikiem Lechii Gdańsk
KAJETAN SAWICZ, MIKOŁAJ PIETRZAK
21-letni piłkarz Lechii w rozmowie z Mikołajem Pietrzakiem i Kajetanem Sawiczem opowiedział m.in. o swoich początkach w Gdańsku, najlepszych momentach, ale także o słabszych tygodniach. Poruszony został również temat ewentualnych przenosin po upływie kontraktu oraz plotkach transferowych sprzed miesięcy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028