Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 3 (3/2005)

19 kwietnia 2005

Kibice zadowoleni z postawy Lechii
MARIUSZ KORDEK, MICHAŁ JERZYK
Uczestnicy naszego inauguracyjnego sondażu w ponad trzech czwartych głosów wyrazili zadowolenie z postawy Lechii w rundzie wiosennej, choć zdecydowana większość dostrzega również mankamenty. Nic jednak dziwnego, skoro otwarcie przyznaje się do tego nawet trener Marcin Kaczmarek.
5:0 z Unią Tczew, 2:0 z Wartą Poznań
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Z każdą wiosenną kolejką sytuacja Lechii w tabeli wyglądała coraz lepiej, choć dystans do lidera z Torunia nie zmniejszał się choćby o centymetr. Tymczasem w dwóch ostatnich spotkaniach TKP zdołało podwoić liczbę doznanych przez siebie w tym sezonie porażek. Bliżej pierwszego miejsca byliśmy tylko po pierwszej kolejce jesieni.
Omówienie najsilniejszych trzecioligowców
OSKAR STANISZEWSKI
Jak grają pozostałe drużyny, które walczą o awans, oraz które nie zapowiedziały nawet próby rywalizacji, a mimo to ciągle znajdują się w czołówce tabeli? Na których zawodników mogą liczyć szczególnie oraz jacy ludzie zajmują się pracą szkoleniową? Przybliżmy, z kim tak naprawdę rywalizuje Lechia.
Juniorzy po czterech kolejnych meczach
MICHAŁ JERZYK
Sporo czasu musiało minąć, zanim taktyczne ziarno siane na Lechii przez Michała Globisza zaczęło wydawać plon. Selekcjoner reprezentacji do lat 15 i 18 już od dłuższego czasu prośbą i groźbą przekonywał, że stosowane na Pomorzu ustawienia taktyczne to relikty przeszłości, że przestawienie się na grę obroną w linii to żadna nowoczesność, lecz standard w cywilizowanym świecie.
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 2:0
MARIUSZ HUBA
Lechia Gdańsk - Unia Tczew 5:0
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046