Gdańsk: niedziela, 5 grudnia 2021
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 31 (31/2005)

1 listopada 2005

Lechia wygrała 1:0 ze Świtem
MICHAŁ KORNIAHO
Lechia zdobyła upragnione trzy punkty. Zagrała dobry mecz, dominując na przez niemal pełne 90 minut. A mimo to znów są powody do narzekania. Z boiskowych wydarzeń w spotkaniu ze Świtem kibice najbardziej zapamiętają bowiem kompletny brak skuteczności biało-zielonych.
Dufo dla lechia.gda.pl - rok 2002
MARIUSZ KORDEK, BŁAŻEJ JENEK, MJ
"Moje marzenie? Mistrzostwo Polski. Tego tytułu Lechia nie miała. No i gra w europejskich pucharach. Nie jest to wcale takie nierealne. Dużo pracy przed działaczami, piłkarzami, kibicami, ale przy dużej determinacji jesteśmy w stanie to wspólnie osiągnąć" - powiedział nam przed trzema laty pożegnany w niedzielę Tadeusz Duffek.
Lechia - nie tylko - Gdańsk
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Wstukując w każdej z popularnych wyszukiwarek internetowych słowo "Lechia", zgodnie z oczekiwaniami znajdziemy prostą drogę do jednej z witryn klubu z ul. Traugutta. Jednakże przeglądając dalsze wyniki okaże się, iż monopolu na tę jednoznacznie kojarzącą się w większości zakątków kraju nazwę nie posiadamy.
Biało-zieloni jadą do Polkowic
OSKAR STANISZEWSKI
Po wygranej ze Świtem, dzięki już lepszej, lecz niestety nadal rażącej brakiem skuteczności grze, biało-zieloni awansowali na 12. lokatę w tabeli. W niedzielę przyjdzie kolej na trudny wyjazd do Polkowic. Najważniejsze, by nie popełnić błędów z Radomia oraz Jaworzna.
Kapitanowie juniorów mają głos
MICHAŁ JERZYK
Liczba siedem sponsorowała wyjazd juniorów Lechii do Starogardu Gdańskiego. Tyle goli nastrzelali gospodarzom zarówno starsi, jak i młodsi lechiści, samemu nie dając się pokonać choćby raz. W sobotę kapitanowie obu drużyn mieli więc powody do radości, ale niedziela była już dla części zawodników dniem zadumy.
Lechia-Świt 1:0
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ KORDEK
Tadeusz Duffek
MARIUSZ HUBA, MARIUSZ KORDEK
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043