Gdańsk: sobota, 10 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 33 (33/2005)

15 listopada 2005

Po porażce 1:3 z KSZO Ostrowiec
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Niedzielnym spotkaniem z ostrowczanami Lechia zakończyła tegoroczne występy przed gdańską publicznością. Niestety krzywa wznosząca z ostatnich kilku spotkań ostro zapikowała w dół i gdańszczanie nie zdołają na zakończenie rundy zbliżyć się na wyciągnięcie ręki do ścisłej ligowej czołówki.
O Wojciechowskim głos pierwszy
MARIUSZ KORDEK
Nie chce, aby mówiono o nim lider, nie zgadza się na bycie gwiazdą. A jednak w oczach gdańskich kibiców jest z pewnością liderem i gwiazdą biało-zielonych. O kim mowa? O Sławomirze Wojciechowskim.
O Wojciechowskim głos drugi
MICHAŁ JERZYK
Nie trzeba śledzić terminarza meczów ani nawet zwykłego kalendarza. Gdy Sławek Wojciechowski przebąkuje w poważnych tonach o porzuceniu Lechii i wyjeździe zagranicę, jasny to znak, że runda dobiegła końca lub wyszła na ostatnią prostą. Można być jednak spokojnym - to bardziej gra z działaczami niż realne groźby.
Lechia jedzie do Włocławka
OSKAR STANISZEWSKI
Po ostatnim meczu z KSZO można stwierdzić, że biało-zieloni są zespołem nieobliczalnym, którzy raz odnoszą zaskakujące zwycięstwa, aby następnie niespodziewanie przegrać. Do ostatniej niedzieli można było sądzić, że lechistom dobrze się gra z najlepszymi ligowcami. To jednak już przeszłość, a w ramach ostatniej jesiennej kolejki przyszedł czas na wyjazd do Włocławka...
Jesień podwójnie dla juniorów Lechii
MICHAŁ JERZYK
Runda jesienna młodzieżowych rozgrywek dobiegła końca. Lechia potwierdziła swoją dominację, wygrywając rywalizację w zarówno młodszej, jak i - co jest drobną niespodzianką - starszej lidze. Korki szampanów jednak nie strzelają, trenerzy Kaczorek i Borkowski bardzo chłodno podeszli do tego osiągnięcia.
Lechia-KSZO 1:3
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021