Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 34 (34/2005)

22 listopada 2005

Korespondencja z Włocławka
MICHAŁ JERZYK
Mateusz Bąk z furią kopnął w słupek bramki, aż cała konstrukcja zadrżała. Dopiero co piłka wpadła do jego siatki, a sędzia już odgwizdał koniec pierwszej połowy. Później nie było ani trochę lepiej. Tak jak warto było pojechać na pierwszy i najdalszy zarazem wyjazd do Bielska-Białej, tak ostatnia wyprawa do najbliższego w rundzie jesiennej Włocławka okazała się totalnym rozczarowaniem.
Lechia sprawdzi piłkarzy z regionu
OSKAR STANISZEWSKI
Runda jesienna na wszystkich frontach dobiegła końca. Przed rozpoczęciem się grudniowych urlopów Lechia zorganizowała przegląd zawodników z całego regionu. Już w tym tygodniu odbędą się specjalnie w tym celu dwa sparingi. Wezmą w nich udział zawodnicy lidera III ligi, Kaszubii Kościerzyna, a także Bałtyku Gdynia, Gryfa Słupsk, Polonii Gdańsk i paru innych wybrzeżowych klubów.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Najbliższe miesiące będą czasem tęsknoty za meczami ulubionej drużyny. Zanim wszyscy pogrążymy się w zimowej, nudnej dla fanów futbolu z kraju nad Wisłą rzeczywistości, czas na chwilę wspomnień. Subiektywny przegląd wydarzeń, jakie zapamiętamy z tej, minionej już rundy jesiennej rozgrywek.
Na kogo warto zwrócić uwagę?
KAROL SZELOŻYŃSKI
Piętą achillesową Lechii w minionej już rundzie był bez wątpienia atak. Teraz pole do popisu otwiera się przed klubowymi działaczami. Przerwa zimowa to czas na dokonanie niezbędnych wzmocnień personalnych w zespole. Któremu z czołowych snajperów polskiej III ligi warto się przyjrzeć pod kątem ewentualnych występów w biało-zielonej koszulce?
Rezerwy mistrzem jesieni w klasie A
MICHAŁ JERZYK
Cztery lata temu w klasie A grała pierwsza drużyna seniorów Lechii i do maja nie straciła nawet punktu. Kroczące teraz podobną drogą rezerwy już przed zimą zgubiły pięć oczek, ale prowadzą w lidze i są na dobrej drodze do wywalczenia awansu. Tym bardziej, że rozpisano długą listę kadrowych wzmocnień. Znajduje się na niej między innymi czarnoskóry Izuagbe Ugonoh oraz syn Józefa Gładysza - Piotr.
Kujawiak-Lechia 2:0
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.061