Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 35 (35/2005)

29 listopada 2005

Lechia wchodzi na karuzelę transferową
MICHAŁ JERZYK
W masowym przeglądzie młodych kandydatów do gry w Lechii prawie nikt nie potrafił potwierdzić swojej przydatności. Dość powiedzieć, że o klasę nad wszystkimi górował Piotr Wilk, który w drugiej lidze radził sobie słabo. Głównymi wnioskami była więc przede wszystkim rezygnacja z usług Giermasińskiego i Pietronia, choć trochę dziwne, że na tym poprzestano.
Poczet trenerów Lechii
MARIUSZ KORDEK
W rundzie jesiennej ekstraklasy tylko kilku trenerów dotrwało do końca rundy. Działacze piłkarscy, chcąc poprawić grę swoich drużyn, często dokonują zmiany na stanowisku szkoleniowca. Podobne głosy pojawiły się w związku z niezadowalającymi wynikami Lechii, jednak ostatecznie działacze przyznali Marcinowi Kaczmarkowi wotum zaufania.
Kaczmarek i Jenek w Radiu Gdańsk
KAROL SZELOŻYŃSKI
"W zimie mamy więcej czasu, więc będziemy skuteczniejsi na polu transferowym" - powiedział dyrektor Błażej Jenek. "Wierzę, że ten zespół może się rozwinąć tylko w dobrym kierunku i mam nadzieję, że Lechia już w następnej rundzie będzie grała lepiej" - oznajmił z kolei trener Marcin Kaczmarek. A wszystko w niedzielę na antenie Radia Gdańsk.
Drugoligowcy na półmetku zmagań
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Ligowa tabela zastygła na długie zimowe miesiące. Tym czasem rozpoczął się okres wszelkiego rodzaju remanentów, podsumowań i zestawień. Kto rozczarował? Kto zaskoczył? Kto okazał się czarnym koniem rozgrywek? Czy ligowa stawka również na wiosnę będzie się dramatycznie tasować po każdej kolejce?
Juniorzy młodsi w podsumowaniu jesieni
MICHAŁ JERZYK
Wszyscy powtarzali, że jesień ma być tylko przetarciem przed pozostałą częścią sezonu. Skończyło się na pięciu punktach przewagi nad drugą Arką Gdynia, 70 golach strzelonych i 8 straconych. Nawet jeśli rywale szczękają zębami przed dream teamem Tomasza Borkowskiego, to martwić powinni się przede wszystkim sami lechiści, czy spełnią pokładane w nich nadzieje i pojadą na Mistrzostwa Polski.
Oni wygrali Jesień'2005
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037