Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 36 (36/2005)

6 grudnia 2005

Wspomnienie plebiscytu Głosu Wybrzeża
MARIUSZ KORDEK
Przełom roku niemal w każdej dziedzinie życia wiąże się z podsumowaniem wydarzeń mijających dwunastu miesięcy. W sporcie takiego podsumowania dokonują media, organizując różnego rodzaju plebiscyty. Mający długie tradycje plebiscyt Głosu Wybrzeża przestał niestety istnieć wraz z tytułem prasowym.
Paweł Piotrowski: druga czy piąta liga?
MICHAŁ JERZYK
Lechia rozpoczęła szukanie wzmocnień, ze szczególnym naciskiem na zawodnika umiejącego strzelać bramki. Tymczasem pod ręką jest 18-letni wychowanek, który był już królem strzelców w juniorach młodszych i starszych, ma w dorobku mistrzostwo Polski juniorów, a minionej jesieni strzelił na wypożyczeniu aż 28 goli. Pytanie brzmi, czy Lechia go chce i czy on sam chce grać w Lechii.
Jesienna statystyka lechistów
OSKAR STANISZEWSKI
Którzy drugoligowcy mieli słabszych snajperów niż Lechia? Kto z biało-zielonych okazał się największym brutalem? Kto był najczęściej wchodzącym na boisko rezerwowym? Który zespół był mistrzem własnego podwórka, a który zdobywcą cudzych terytoriów? Jeśli znasz wszystkie odpowiedzi, nie czytaj.
Analiza: juniorzy starsi 2005/06
MICHAŁ JERZYK
Gdyby diabeł nie tkwił w szczegółach, wyglądałoby to pięknie. Juniorzy starsi wygrali jesienne rozgrywki i są niemal pewniakiem do zwycięstwa w lidze. Ale w gruncie rzeczy zmierzają donikąd, bo ani do drużyny seniorów, ani do udziału w mistrzostwach Polski. Wypadałoby coś z tym zrobić, póki jest jeszcze czas.
Stadion
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054