Gdańsk: sobota, 10 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 37 (37/2005)

20 grudnia 2005

Piotr Cetnarowicz lechistą?
CEZARY ZDANOWSKI
Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia powinno wyjaśnić się, czy doświadczony napastnik, Piotr Cetnarowicz, trafi do gdańskiej Lechii. - Tu jest jego dom. Czas wracać w rodzinne strony, ustabilizować życie. Lechia może mu pomóc - twierdzi trener Jerzy Jastrzębowski.
Święta Piotra i Pawła Żuków
MICHAŁ JERZYK
Kto w Lechii nie wie, że są ojcem i synem? Czym zajmuje się kierownik drużyny i po co pali liście czereśni? Jak jeden z najmłodszych piłkarzy w kadrze odnajduje się w II lidze i czemu wkrótce wyjeżdża do Manchesteru? Jak spędzą święta i czy święty Mikołaj osobiście złoży im wizytę? Poznajmy biało-zieloną rodzinę: Piotra i Pawła Żuków.
Plany kadrowe rywali do utrzymania
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Wraz z zakończeniem rundy jesiennej, piłkarze udali się na zasłużone urlopy, a do wzmożonej pracy przystąpili klubowi działacze. Choć transferowa karuzela dopiero się rozpędza, to już dziś widać, że w części zespołów zajdą radykalne zmiany. Najciekawsze z gdańskiego punktu widzenia są roszady u bezpośrednich rywali Lechii do utrzymania.
Konkurs spikera
MARCIN GAŁEK
Nikt nie wie, jaki będzie przyszły rok, ale warto poprosić świętego Mikołaja o to, aby spełnił oczekiwania odnoszące się do biało-zielonych. Może Mikołaj, serfując po sieci, przeczyta ten list? Mamy też świąteczny konkurs dla kibiców.
Top 10 drugoligowej jesieni
KAROL SZELOŻYŃSKI
Po czterech latach przerwy Lechia wróciła na szczebel centralny, do rywalizacji z największymi polskimi firmami piłkarskimi. Nic dziwnego, że jesienią nie brakowało widowisk o wyjątkowym poziomie, stopniu dramaturgii, popisach strzeleckich czy frekwencji na trybunach. Wybraliśmy dziesięć potencjalnie najciekawszych.
Nietypowa statystyka
MATEUSZ JASZTAL
Nic nie powtarza się dwa razy. Wszystko płynie - jak mawiał Heraklit. Mimo, że żył kilkaset lat przed naszą erą, jego myśl jest nadal aktualna. Dotyczy to również sportu. Każdy mecz ma inną historię, otoczkę, odbywa się w różnych warunkach. Niektóre z nich wydają się dla Lechii bardziej, inne mniej korzystne.
Życzenia od Błażeja Jenka
BŁAŻEJ JENEK
Obecny okres, zdominowany przedświątecznymi akcentami, skłania do wielu refleksji. Także tych o piłkarskim zabarwieniu. Podczas najrozmaitszych życzeń najczęstszym słowem przewijającym się w eterze, prócz zdrowia i szczęścia, jest spokój. Słowo klucz jeśli chodzi o najbliższą przeszłość i przyszłość gdańskiej Lechii.
Sztab szkoleniowy
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045