Gdańsk: piątek, 26 lutego 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 39 (2/2006)

10 stycznia 2006

Zawiązanie Rady Sponsorów Lechii
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Wytarte, obiegowe slogany mają to do siebie, że w konfrontacji z rzeczywistością najczęściej się nie sprawdzają. Jedną z takich "ludowych prawd" jest wiara w to, że wystarczy awansować ligę wyżej, grać dobrze, a sponsorzy przyjdą do klubu sami. Gdy Lechia rozpoczynała swój marsz od A-klasy, co roku pojawiała się myśl, czy to już ten moment, gdy darczyńcy zaczną walić drzwiami i oknami?
Piłkarz Jesieni 2005: Mateusz Bąk
KAROL SZELOŻYŃSKI, MICHAŁ JERZYK
- Mam taki zwyczaj, że rano czytam gazety, a więc wiem o tym, że Lechia chce pozyskać bramkarza. Ale bez względu na to, kto przyjdzie, ja się rywalizacji nie boję. Na pewno nie będzie to ani Jerzy Dudek, ani Artur Boruc, żebym z góry był skazany na ławkę rezerwowych - zapowiada Mateusz Bąk, najlepszy piłkarz Lechii Gdańsk w rundzie jesiennej według lechia.gda.pl.
Imponujące transfery Lechii
MARIUSZ KORDEK
Wszystkich kibiców mocno zaskoczyła aktywna postawa transferowa działaczy Lechii. Czy równie mocno zaskoczeni będą przeciwnicy biało-zielonych? Przekonamy się wiosną, ale na papierze kadra lechistów, po ostatnich wzmocnieniach, ma prawo imponować.
Czy Krzysztof Pilarz wróci do Lechii?
CEZARY ZDANOWSKI
Od kiedy Lechię opuścił Kamil Biecke, przypominając sobie latem o gdyńskich korzeniach, jak bumerang powraca temat zmiennika dla Mateusza Bąka. Mimo, że postawa bramkarza gdańszczan w rundzie jesiennej nie budziła zastrzeżeń, to zapowiadająca się trudna walka o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy wymaga posiadania równorzędnego zmiennika. Na celowniku znalazł się Krzysztof Pilarz.
Mateusz Bąk
MARIUSZ HUBA, KAROL SZELOŻYŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018