Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 4 (4/2005)

26 kwietnia 2005

Mecz Pogoni II z Lechią odwołany
MICHAŁ JERZYK
"Z piłkarskiego punktu widzenia, klub grający w ekstraklasie powinien mieć wartościowe rezerwy w trzeciej lidze. Organizacyjnie sobie poradzimy" - mówił w sierpniu ubiegłego roku Antoni Ptak, właściciel Pogoni Szczecin. Problem w tym, że na przeszkodzie w rozegraniu meczu z Lechią Gdańsk stanął przede wszystkim brak dobrej woli.
Marcin Kaczmarek o młodzieżowcach
MICHAŁ KORNIAHO
Czy młodzież Lechii nie zasługuje na to, aby otrzymywać większą szansę w rozgrywkach trzeciej ligi? Nie, bo jest za słaba - twierdzi Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec seniorów Lechii.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Nikt nie przypuszczał, że nazwa "BUDOWLANY Klub Sportowy" Lechia będzie aż tak dosłownie traktowana przez inne kluby...
Wyłoni się mistrz Ligi Juniorów?
MICHAŁ JERZYK
Z kompletem pięciu wiosennych zwycięstw juniorzy starsi Lechii podejdą do najważniejszego dla nich tygodnia w sezonie. W ciągu siedmiu dni rozegrają trzy spotkania, w tym dwa z faworytem ligi, Arką Gdynia. Ten, kto okaże się lepszy w bezpośrednich starciach, będzie mógł zacząć przymierzać mistrzowską koronę.
Torunianom puszczają nerwy
MICHAŁ JERZYK
W obecności licznie przybyłych delegacji z Gdańska, Kaszubia Kościerzyna nie tylko podtrzymała miano niepokonanej na własnym stadionie, ale też przyczyniła się do trzeciej z rzędu porażki Toruńskiego KP. Lider potrzebował kilkunastu dni, żeby w całości zaprzepaścić ogromną przewagę punktową. Rozgrywka o awans robi się zaskakująco gorąca.
Sparing wewnętrzny
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042