Gdańsk: środa, 14 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 40 (3/2006)

17 stycznia 2006

Kontuzjowanych lechistów przypadki
MICHAŁ JERZYK
Marcina Szulika i Marka Kowalskiego dzieli prawie wszystko. Pochodzenie, wiek, doświadczenie, osiągnięcia, nawet pozycja boiskowa. Poza przynależnością do biało-zielonych, łączy jedno - bardzo duża podatność na kontuzje w ostatnich latach. Czy Lechia nie zaczyna powoli tracić cierpliwości?
Komu rękawice Lechii?
CEZARY ZDANOWSKI
Działacze Lechii nie maja wątpliwości, że do kadry musi dołączyć nowy bramkarz. Rezerwowy golkiper Wiesław Ferra ma jeszcze pół roku na udowodnienie przydatności w II-ligowej drużynie. Pozycja Mateusza Bąka na razie pozostaje niezagrożona. A chodzi o to właśnie, by zwiększyć konkurencję w bramce i zabezpieczyć się w razie niespodziewanych kontuzji.
Transfery z Traugutta 1988-2005
MARIUSZ KORDEK
Lechia nigdy w swej historii nie należała do finansowych krezusów. Swoją potęgę budowała w oparciu o własnych wychowanków, nieznanych szerzej zawodników z regionu lub niższych klas. Po wypromowaniu się w biało-zielonym stroju, piłkarze odchodzili do innych klubów, aby tam zbierać laury. Te nazwiska znają dziś kibice w całej Polsce.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Wiele osób z pewnością kojarzy polską komedię z lat sześćdziesiątych: "Mąż swojej żony". Małżeństwo młodego, zdolnego muzyka z gwiazdą lekkoatletycznej reprezentacji Polski. Oboje odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach. Jednakże on, mimo nie mniejszych zasług, zawsze pozostaje w cieniu małżonki - sportsmenki.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018