Gdańsk: sobota, 20 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 43 (6/2006)

7 lutego 2006

Lechia na półmetku przygotowań
MICHAŁ JERZYK
W ostatniej chwili przed półmetkiem okresu przygotowawczego Lechia zakończyła kompletowanie kadry. Mateusz Bąk po długich tygodniach wyczekiwania mógł odetchnąć z ulgą, bo ostatni nabytek nie jest zawodnikiem, który powinien zepchnąć go na rezerwę. To były dni przełomu, choć nie dla wszystkich.
Snajper Cetnarowicz już strzela
CEZARY ZDANOWSKI
Piotr Cetnarowicz był zawodnikiem, którego plany ściągnięcia do Lechii nie były nawet okryte tajemnicą. Trudno się dziwić, skoro jest typem łowcy bramek, a napastnicy biało-zielonych strzelili jesienią tylko cztery gole. - Z dnia na dzień coraz lepiej czuję się w Lechii - mówi wychowanek Pogoni Prabuty.
Lechia skupuje przeciwników
MARIUSZ KORDEK
Trend, jaki można zauważyć w ostatnich latach przy okazji dokonywania transferów przez działaczy Lechii, polega nie tylko na ściąganiu byłych zawodników, najczęściej wychowanków, ale także na pozyskiwaniu tych piłkarzy, którzy rywalizowali z biało-zielonymi w rozgrywkach ligowych.
Przygotowania A-klasowych rezerw
OSKAR STANISZEWSKI
Rezerwy biało-zielonych rundę jesienną zakończyły na pierwszej pozycji z trzema punktami przewagi nad grupą pościgową. Wydaje się, że w sytuacji poważnych wzmocnień pierwszej drużyny seniorów awans do piątej ligi będzie tylko formalnością, ale nikogo nie zwalnia to od ciężkich przygotowań.
Lechia-Bytovia 4:1
M. KORDEK, B. ADAMCZYK
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034