Gdańsk: niedziela, 11 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 45 (8/2006)

21 lutego 2006

Co porabiają lechiści w Chorzowie?
CEZARY ZDANOWSKI
Po zgrupowaniu w Cetniewie piłkarze gdańskiej Lechii szlifują formę na Śląsku. Na dziesięciodniowy obóz przygotowawczy pojechali pociągiem, bo... tak taniej. Zgrupowanie na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie kosztuje trzy razy mniej niż w Turcji, Egipcie czy na Cyprze.
Jakub Biskup bez żadnego sparingu
MICHAŁ JERZYK
Kuba Biskup nawet w najgorszych snach nie przypuszczał, że w przerwie zimowej czeka go absolutna abstynencja meczowa. Kontuzja, która przypętała się w pierwszych dniach stycznia, wciąż jeszcze daje o sobie znać. Przeszkodziła nawet w wyjeździe na obóz do Chorzowa, ale wychowanek Bałtyku Gdynia nie załamuje rąk i liczy na pomoc... zimy.
Drugoligowe awanse biało-zielonych
MARIUSZ KORDEK
Obecny sezon jest dla biało-zielonych już 29. na zapleczu ekstraklasy. Po raz pierwszy Lechia pojawiła się w II lidze w roku 1950. Awans do I ligi wywalczyła w sumie cztery razy, ale tylko trzy w tradycyjnych rozgrywkach ligowych.
Jaga po zimie: mocniejsza czy słabsza?
MICHAŁ JERZYK
Jagiellonia wszystko tej zimy robi z większym rozmachem niż Lechia. Sprowadziła więcej piłkarzy, więcej piłkarzy sprzedała, częściej podróżuje, więcej wydaje, uczestniczy w większej ilości oczywiście dalszych odległościowo zgrupowań, rozgrywa też więcej sparingów. A jednak dwa i pół tygodnia przed rundą wiosenną ogólna kondycja mocarza może dodawać szczypty otuchy jego oponentom.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044