Gdańsk: sobota, 22 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 46 (9/2006)

28 lutego 2006

Pamiętnik z Chorzowa
PIOTR ŻUK, MJ
Drugi obóz przygotowawczy Lechii przed rundą wiosenną dobiegł końca. W niedzielę drużyna wróciła z Chorzowa, gdzie czas upływał nie tylko na treningach i meczach sparingowych. Wszystko od wewnątrz obserwował jak zwykle kierownik drużyny, Piotr Żuk. Godzina po godzinie, dzień po dniu.
Wyjątkowe spotkanie nestorów
MICHAŁ JERZYK, MARIUSZ KORDEK
W miniony czwartek urodziny obchodził Jakub Smug, najstarszy żyjący lechista. To już 92 lata! Z tej okazji udało nam się doprowadzić do wyjątkowego spotkania jubilata z dawnym kolegą z boiska, Romanem Rogoczem. Przy urodzinowym torcie, wraz z dwoma nestorami gdańskiego futbolu odbyliśmy magiczną podróż w czasie.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Dziś ostatni dzień lutego. Nawet się nie obejrzeliśmy, a mamy praktycznie z głowy zimę. Piłkarska wiosna za pasem! Każdy wie, co to oznacza dla licznej rzeszy fanów futbolu. Kilka dni temu ruszyła Liga Mistrzów. Te elitarne rozgrywki są jedynie rozgrzewką dla kibiców w Polsce. W kraju nad Wisłą, jak co roku, rewanżowa runda ligowego sezonu rusza w pierwszej połowie marca.
Piotr Wilk przed rundą wiosenną
KAROL SZELOŻYŃSKI, OSKAR STANISZEWSKI
- Żeby mieć oferty od bogatszych ligowców, trzeba najpierw grać w Lechii. Będę się starał dobrze tutaj pokazać i tutaj też zostać. A co będzie później, to zobaczymy. Czas pokaże - mówi w rozmowie z lechia.gda.pl lewonożny pomocnik biało-zielonych, Piotr Wilk.
Jakub Smug i Roman Rogocz
MARIUSZ KORDEK
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031