Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 47 (10/2006)

7 marca 2006

Wybrano nowy zarząd Lechii
MICHAŁ JERZYK
Walne zgromadzenia mają zwykle to do siebie, że służą zatwierdzeniu wypracowanych w kuluarach ustaleń. Nie inaczej było podczas poniedziałkowych wyborów władz Lechii. Zgodnie z prognozami nie ujawniła się żadna opozycja, więc kolejne punkty programu okazywały się czystą formalnością. W atmosferze pełnej zgody nawet znany polityczny bulterier przemienił się w salonowego pudla.
Jakub Bławat chce odbudować formę
OSKAR STANISZEWSKI
- Konflikt z Marcinem Kaczmarkiem rzeczywiście był i zdaję sobie sprawę z tego, jaki był w tym mój udział. Wydaje mi się jednak, że reakcja trenera nie musiała być tak ostra - mówi w rozmowie z lechia.gda.pl znany przy Traugutta napastnik, Jakub Bławat.
Obcokrajowcy w Lechii
STANISŁAW ŻEMOJTEL
W ostatniej chwili, tuż przed zamknięciem okna transferowego, do Lechii trafił pierwszy od dobrych kilku lat obcokrajowiec: Ronald Siklić. Mimo dłuższej przerwy w zatrudnianiu przy Traugutta zagranicznych piłkarzy, w ostatniej dekadzie biało-zielony trykot przywdziewało kilkunastu obywateli obcych państw. Niestety tylko dwóch zaprezentowało umiejętności ponadprzeciętne.
Złote Lwy Gdańskie 2005/06
MICHAŁ JERZYK
- Niesamowite, łzy stanęły mi w oczach! - wzruszał się na gorąco jeden z popularnych fanatyków Lechii, gdy tuż po zwycięstwie 11-latków Wisły Kraków cały parkiet zalała fala sympatyzujących z nimi rówieśników z Lechii. W niedzielę zakończył się cykl Złote Lwy Gdańskie 2005/06. Jaki był i czy może być lepszy?
Lechia-Bałtyk 5:0
PIOTR MATUSEWICZ
Walne w Lechii
MARIUSZ KORDEK
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041