Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 48 (11/2006)

14 marca 2006

Druga kolejka odwołana?
KAROL SZELOŻYŃSKI, MICHAŁ JERZYK
Zima konsekwentnie upokarza polskie kluby i końca tej szarży nie widać. Pole manewru mają jedynie szczęśliwcy dysponujący podgrzewaną murawą. - W rozmowie z dyrektorem doszliśmy do wniosku, że będziemy przygotowywać się już raczej do meczu z Widzewem - mówi trener Marcin Kaczmarek o szansach sobotniej gry z Podbeskidziem. PZPN prawdopodobnie znów odwoła całą kolejkę II ligi.
Transferowy ranking II ligi
MATEUSZ JASZTAL
Zimowe miesiące dla kibiców są zwykle nudnym czasem oczekiwania na powrót ligowych emocji. Nieco inaczej postrzegają ten okres działacze, którzy na moment zmieniają się w prawdziwych łowców, rywalizując o najlepsze kąski na rynku transferowym. Który klub najlepiej polował, który przespał zimę, a który padł ofiarą innych drapieżników? Oto nasz subiektywny ranking.
Podręczny słowniczek piłkarski
ANDRZEJ SKAŁCZYŃSKI
Ekstraklasa częściowo wróciła już na boiska, druga liga niestety notuje kolejne opóźnienia. Dobry to jednak dla każdego kibica czas, żeby zaznajomić się z Podręcznym Słowniczkiem Piłkarskim!
Przypadek Jarosława Nowickiego
MARIUSZ KORDEK
W bieżącym sezonie Lechię Gdańsk wzmocnili dwaj piłkarze z Jagiellonii: Mariusz Dzienis oraz Łukasz Kubik. Obaj zawodnicy nie znaleźli uznania w oczach trenera Nawałki i uznali, że lepsza perspektywa czeka ich nad morzem. W nie tak odległej historii można jeszcze się doszukać kilku wątków gdańsko-białostockich, w tym ten chyba najgłośniejszy, dotyczący Jarosława Nowickiego.
Murawa w zimie
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038