Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 49 (12/2006)

21 marca 2006

Widzew-Lechia w inauguracji
DOMINIK SOŁTYSIAK
Mimo dużego zamieszania wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach Lechia wróci wreszcie do rywalizacji drugoligowej. Los chciał, że na dzień dobry zmierzy się łódzkim Widzewem - nie tylko liderem tabeli i kandydatem do awansu, ale i jednym z najbardziej zasłużonych klubów w historii polskiego futbolu. Zapowiada się hit inauguracyjnej kolejki.
Tomasz Borkowski - wszystko o wiośnie 2006
KAROL SZELOŻYŃSKI, MJ
- Lechia będzie mocniejsza. Musi być mocniejsza, bo przyszli zawodnicy z przeszłością pierwszoligową, ograni. A to musi przynieść wymierny skutek - przekonuje w rozmowie na temat opóźniającej się rundy wiosennej Tomasz Borkowski, drugi trener Lechii Gdańsk.
Jak powinna wyglądać Lechia
BŁAŻEJ JENEK
Od pewnego czasu w środowisku sympatyków gdańskiej Lechii prowadzona jest zagorzała dyskusja na temat kolorystyki strojów, w jakich występuje i w jakich powinna występować drużyna z Traugutta 29. Argumentów - powołujących się na tradycję, gusta, europejskie trendy i wiele innych subiektywnych przekonań - pada bez liku.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Dziś już nie jest to takie oczywiste, jednak po odwołaniu dwóch pierwszych kolejek wydawało się, że inauguracja rundy będzie miała miejsce w Łodzi - mieście, które zajmuje w historii naszego klubu ważne miejsce. Z pewnością wiele osób czytających taką opinię dotyczącą "miasta włókniarzy" czuje się zaskoczonych. Lechia i Łódź - co tym zestawieniu jest wyjątkowego?
Przedwiosenna klasyfikacja lechistów
MICHAŁ JERZYK, KS
Paradoksalnie najbliższa runda może być najbardziej wiosenną w historii, gdyż piłkarze nie wykroczą poza jej rozpoczynające się dziś astronomiczne ramy. Kadra Lechii liczy prawie 30 osób, warto więc sprawdzić, jacy zawodnicy mają jakie szanse gry na poszczególnych pozycjach. W końcu zmian jest niemało.
Sparing: Lechia - Zdrój Ciechocinek 2:1
MARIUSZ KORDEK
Spotkanie lechistów
MARIUSZ KORDEK
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023