Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 52 (15/2006)

11 kwietnia 2006

Korespondencja z Chorzowa
MATEUSZ JASZTAL
Siedem bramek straconych i ani jednej strzelonej. Zatrważająco przedstawia się bilans Lechii w dwóch wiosennych meczach wyjazdowych. Wygląda na to, że druzgocąca porażka z Widzewem to nie był przypadek, czy jednorazowy wybryk. Podobna klęska, jeśli nie większa, spotkała biało-zielonych w piątek w Chorzowie.
"Dookoła meczu" z Łukaszem Kubikiem
KAROL SZELOŻYŃSKI
Łukasz Kubik zachwycał swoją grą w meczach sparingowych. Był nawet najlepszym strzelcem drużyny w grach testowych. Liga jednak zweryfikowała formę zawodnika kreowanego na nowego lidera środka pola, bo sprowadzony z Jagiellonii Białystok piłkarz na razie nie zachwyca. Dlaczego tak się dzieje?
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Przed nami Wielkanoc. Wiadomo już, że po poniedziałkowych decyzjach zarządu, trenerem Lechii w tym świątecznym czasie pozostanie Marcin Kaczmarek. Na jak długo? Zadecydować mają o tym trzy najbliższe potyczki ligowe, w tym zaplanowany na Wielką Sobotę mecz ze Śląskiem we Wrocławiu.
W środę Podbeskidzie, w sobotę Śląsk
DOMINIK SOŁTYSIAK
Lechia rozpoczyna ligowy sprint. Już w środę zmierzy się w Gdańsku z Podbeskidziem, żeby w sobotę zagrać we Wrocławiu ze Śląskiem. Niestety, święto futbolu, jakim miał być wielkanocny mecz dwóch wielce zaprzyjaźnionych klubów, odbędzie się przy zamkniętych dla publiczności trybunach.
Lechia rozbiła Arkę w juniorach
MICHAŁ JERZYK
Harmonogram trenera Tomasza Borkowskiego z ostatniej soboty: 7.00 - powrót do Gdańska po dwóch dniach w Chorzowie; 9.30 - trening z najmłodszą grupą naborową; 13.00 - mecz juniorów młodszych z Arką w Gdyni; 17.00 - trening z seniorami. Robi wrażenie?
Listonosz lechia.gda.pl
REDAKCJA LECHIA.GDA.PL
Według sondażu lechia.gda.pl - reprezentatywnego, bo obejmującego już ponad tysiąc głosów - na dziesięciu kibiców pięciu domaga się dymisji Marcina Kaczmarka, a trzech - postawienia mu surowego ultimatum. Podobne nastroje brzmiały w licznie przesyłanych do nas listach.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038