Gdańsk: niedziela, 7 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 53 (16/2006)

18 kwietnia 2006

Cztery punkty Lechii przed świętami
MICHAŁ JERZYK
- Jak to, czy jesteśmy zadowoleni? Powinniśmy tu wygrać! - obruszył się po meczu we Wrocławiu kierownik Piotr Żuk. Gdyby Lechia wykazała odrobinę więcej ryzyka, prawdopodobnie tak właśnie by się stało. Ale i tak przełamała najgorszy kryzys i wykonała już 80 procent punktowego planu potrzebnego do uratowania trenera. A może i więcej.
Wywiad z Mirosławem Giruciem
MARIUSZ KORDEK
Nazwisko Giruć nie jest obce kibicom Lechii. W nie tak odległej przeszłości biało-zielone barwy przywdziewał Bartłomiej. Pozostał jednak w cieniu swego starszego brata Mirosława, grającego w seniorach Lechii na przełomie lat 80. i 90.
Łukasz Uszalewski - lechista w Cracovii
MICHAŁ JERZYK
W doliczonym czasie meczu Śląska z Lechią doszło do istotnego wydarzenia - pierwszy raz w tym sezonie w barwach Lechii zagrał junior. Trudno jednak uznać ten fakt za krok do przodu. Na wyobraźnię działa przykład niespełna 18-letniego Łukasza Uszalewskiego, który opuścił Lechię i dziś robi karierę w pierwszoligowej Cracovii.
Pierwszoligowcy w II lidze
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Chcesz zbudować silny zespół, ściągnij do klubu pierwszoligowców. Czy hasło to sprawdza się w praktyce? Wraz ze zmniejszeniem składu ekstraklasy po II-ligowych boiskach biega coraz więcej piłkarzy z pierwszoligową przeszłością. Z jakim efektem?
Przed meczami z Jagiellonią i Heko
MARIUSZ KORDEK
Nie wiemy, co dostał od zajączka w prezencie Marcin Kaczmarek. Być może ten najważniejszy prezent sprawią mu podopieczni, gdy postarają się o korzystny wynik w Białymstoku.
Śląsk-Lechia 0:0
PIOTR MATUSEWICZ / REDAKCJA SLASKNET.COM
Lechia-Podbeskidzie 1:0
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032