Gdańsk: niedziela, 7 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 54 (17/2006)

25 kwietnia 2006

Wygrana z Jagiellonią, remis z Heko
KAROL SZELOŻYŃSKI
Rację mieli bukmacherzy, którzy na wygraną Lechii z Heko wystawili wyjątkowo wysokie kursy wachające się od 1.8 do 1.9. Heko potwierdziło, że jest drużyną, która rzadko przegrywa na wyjazdach. A jeśli już przegrywa, to na pewno nie z Lechią, której wciąż nie udało się ograć drugoligowca z Czermna.
Rezerwy po dwóch remisach z rzędu
OSKAR STANISZEWSKI, MARIUSZ KORDEK
Trzy pierwsze w rundzie wiosennej mecze rezerw gdańskiej Lechii miały rozstrzygnąć, czy dalsza część sezonu będzie jedynie formalnością. Niespodziewanie okazało się, że nawet dysponując liczną grupą piłkarzy z drugoligowymi kontraktami, A-klasa wcale nie musi być łatwa.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Minął miesiąc od rozpoczęcia rundy wiosennej rozgrywek o mistrzostwo II ligi. W tym czasie piłkarze rozegrali siedem ligowych kolejek. Na pewno w tym czasie nie można było narzekać na brak emocji. Większość przedsezonowych zapowiedzi została brutalnie zweryfikowana przez życie.
Czy Sebastian Fechner wróci do Kani Gostyń?
MATEUSZ JASZTAL, MARIUSZ KORDEK
Gdy ponad rok temu Sebastian Fechner zjawił się w Lechii, szybko okazał się objawieniem trzecioligowej wiosny i zaskarbił sobie sympatię kibiców. Jesienią zapracował jednak na miano największego rozczarowania. Teraz wrócił do lepszej dyspozycji, na swoją ulubioną pozycję i do łask trenera Marcina Kaczmarka.
Juniorzy Lechii... na drugich miejscach
MICHAŁ JERZYK
Gdy dwa lata temu 17-latkowie gdańskiej Lechii zmierzali po mistrzostwo Polski juniorów, ich głównym konkurentem na Pomorzu była malborska Pomezania. Wkrótce czarno-złoci na wiele miesięcy zmuszeni byli usunąć się w cień, ale teraz wracają do najważniejszej rozgrywki. Może nawet groźniejsi i silniejsi niż dawniej.
Lechia-Heko 1:1
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ HUBA
Jagiellonia-Lechia 1:2
PIOTR MATUSEWICZ / TOMASZ IWAŃCZUK
Klasa A: Lechia II - Wisła Steblewo
MARIUSZ KORDEK, PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018