Gdańsk: piątek, 26 lutego 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 55 (18/2006)

2 maja 2006

Korespondencja z Nowego Miasta
MATEUSZ JASZTAL
Ostatnie minuty, akcja pod bramką Drwęcy. Nagle widok boiska przesłania chmura dymu, powstałego po odpaleniu rac. "Co tam się dzieje?" - niepokoją się gdańscy kibice, gdy oto dobroduszny wiatr przepędza mgłę, a oczom ukazuje się widok niezwykły. Piłka w bramce gospodarzy! Był to jedyny moment euforii, ale i tak zakończyło się 0:0.
"Dookoła meczu" z Grzegorzem Królem
MICHAŁ JERZYK
W sobotę, dzień przed wyjazdowym meczem Lechii w Nowym Mieście Lubawskim, Grzegorz Król obchodził 28. urodziny. Z tej okazji napastnik życzył sobie strzelenia bramki, a biało-zielonym odniesienia zwycięstwa. Niewiele jednak potoczyło się po jego myśli.
Rozczarowanie po szlagierze w lidze U-17
MICHAŁ JERZYK
W hitowych derbach juniorów młodszych pomiędzy Lechią Gdańsk i SWSiEMP Arką sporo padało z nieba - bramki natomiast nie padły. Remis nie przybliżył żadnej z drużyn do wymarzonego mistrzostwa, które w tej sytuacji rozstrzygnie się pewnie dopiero w rewanżu. Czyli w ostatniej kolejce.
Przed meczem z Radomiakiem
OSKAR STANISZEWSKI, KOM
Pomimo dwóch wyjazdowych wpadek na początku rundy, Lechia wiosną radzi sobie całkiem dobrze. Poza dwoma niefortunnymi porażkami, pozostałe mecze kończyły się zdobyczą punktową. Przyszedł czas na mecz z Radomiakiem. Czy uda się zrehabilitować za jesienną porażkę w ostatnich sekundach meczu?
Listonosz lechia.gda.pl
REDAKCJA LECHIA.GDA.PL
"Czy komuś zależy na tym, by przedstawić Romana Korynta w niekorzystnym świetle?" - pyta czytelnik. "Mój felieton wynikał z autentycznej troski o wizerunek najbardziej utytułowanego zawodnika naszego klubu" - odpowiada Marcin Gałek.
JM: Lechia-Arka 0:0
ŁUKASZ SZTUKOWSKI, KOM
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026