Gdańsk: poniedziałek, 28 września 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 57 (20/2006)

16 maja 2006

Co by było bez Manuszewskiego?
MICHAŁ JERZYK
Osiem razy wystąpił Jacek Manuszewski w roli defensora biało-zielonych i drużyna straciła wówczas dwie bramki. Trzy razy go zabrakło i rywale nastrzelali 12 goli. Po meczach z Piastem Gliwice i Polonią Bytom nie ma już wątpliwości, kto jest najbardziej niezastąpionym graczem przy Traugutta. Ani też kto najbardziej ratuje skórę trenerowi Kaczmarkowi.
Marcin Janus o karierze i planach
MATEUSZ JASZTAL, MARIUSZ KORDEK
- Zostaliśmy obudzeni o 4.30 rano i podsunięto nam umowy do podpisania. Było to w chwili, kiedy wchodziły nowe przepisy, mówiące o tym, że zawodnik, któremu kończy się kontrakt, jest zawodnikiem wolnym. Dla mnie to było zbawienie. Nie pozwoliłem sobie na takie zagrania działaczy - mówi Marcin Janus, obrońca Lechii.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Tegoroczny sezon wydaje Ci się Czytelniku niesamowity, pełen zaskoczeń? Sytuacja, gdy po zakończeniu sezonu nie wiadomo, kto spadł z ekstraklasy, a kto zagra w barażu, jest kuriozalna? Nasza "Książka piłkarska" przewiduje przepisy na najbardziej egzotyczne i najwymyślniejsze futbolowe potrawy.
Przed ŁKS-em i Szczakowianką
DOMINIK SOŁTYSIAK
Drugoligowe rozgrywki wkraczają w decydującą fazę. Gdańska Lechia na skutek fatalnych występów w ostatnich kolejkach przeciwko słabszym rywalom do samego końca musi drżeć o drugoligowy byt. Każdy zdobyty punkt nabiera teraz szczególnego znaczenia.
Młodsze oblicze juniorów
MICHAŁ JERZYK
Już trzech lechistów z rocznika 1990 zagrało w juniorach starszych, czyli wśród dwa i trzy lata starszych kolegów. - No i dobrze, a do czego mi oni potrzebni? To tylko z korzyścią dla nich - mówi ich wychowawca, Marek Szutowicz, wykazujący chyba największą elastyczność w dostosowywaniu się do reguł opisanej przed tygodniem reformy systemu szkolenia.
Lechia-Polonia 1:0
ŁUKASZ SZTUKOWSKI, PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019