Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 58 (21/2006)

23 maja 2006

Bilans tygodnia: 3 punkty na 6 możliwych
MICHAŁ JERZYK
Patrząc na poziom, jaki zaprezentowali w minionym tygodniu rywale Lechii, zdobycie czterech punktów musiało być planem minimum. Ponieważ na koncie biało-zielonych pojawiły się tylko trzy oczka, bilans tygodnia należy uznać za niekorzystny. A do końca rozgrywek zaledwie cztery spotkania.
Kaczmarek zwolnił szóstego trenera
MARIUSZ KORDEK
W środę miną dwa lata od powierzenia Marcinowi Kaczmarkowi funkcji trenera Lechii Gdańsk. To najlepszy wynik wśród wszystkich szkoleniowców drugiej ligi. Na przekór wszystkim, Mały Bobo nie tylko nie dał się jeszcze zwolnić, ale sam przyczynił się do dymisji już sześciu kolegów po fachu.
Rafał Kosznik dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI
- Do tej pory jeszcze nie pokazałem wszystkich swoich umiejętności. Stawiam dopiero pierwsze kroki w drugiej lidze, powoli łapię pewność siebie i oswajam się z nowym poziomiem rozgrywek. Na początku sam nie wierzyłem w to, że gram na zapleczu ekstraklasy - mówi lewy defensor biało-zielonych, Rafał Kosznik.
Przed meczem ze Świtem
MARIUSZ KORDEK
Dziewięć punktów w trzech meczach z drużynami zagrożonymi spadkiem deklarował szkoleniowiec Lechii. Trzy punkty już są, pozostało jeszcze wygrać ze Świtem i Górnikiem.
Juniorzy starsi przegrali mistrzostwo?
MICHAŁ JERZYK
Trener Marcin Kaczmarek wyglądał tak, jakby w myślach modlił się już tylko o końcowy gwizdek. Grymasy znużenia, niecierpliwe ruchy, chowanie twarzy w dłoniach. Po rozczarowującym meczu, który najprawdopodobniej pozbawił Lechię mistrzostwa juniorów starszych, zadał trudne tego dnia pytanie: proszę mi teraz powiedzieć, na którego z tych zawodników mam postawić w drugiej lidze?
Lechia 3:0 Szczakowianka
ŁUKASZ SZTUKOWSKI / PIOTR MATUSEWICZ
Pomezania-Lechia 2:0, PLJS
MARIUSZ KORDEK
ŁKS-Lechia 1:0
PIOTR MATUSEWICZ / REDAKCJA LKSLODZ.PL
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036