Gdańsk: sobota, 10 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 6 (6/2005)

10 maja 2005

Wygrana w Chojnie, przegrana z Unią
MICHAŁ JERZYK
W ciągu pięciu dni ubiegłego tygodnia Lechia zmierzyła się z teoretycznie najsłabszym i najmocniejszym trzecioligowym rywalem. O ile pierwszy egzamin zakończył się spodziewanym sukcesem, o tyle drugi przyniósł rozczarowanie. Lechia przegrała w hicie rundy z Unią Janikowo i będzie musiała włożyć jeszcze wiele wysiłku w to, by uzyskać awans.
Zimowe nabytki Lechii
MICHAŁ KORNIAHO
Pięciu wzmocnień dokonała w przerwie zimowej Lechia, a jej szeregi uzupełnili Sierpiński, Fechner, Kalkowski, Szczepiński i Wiśniewski. Jak sobie dotąd radzą i czy spełniają pokładane w nich oczekiwania? Pół rundy za nami, czas na pierwsze podsumowania.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Tegoroczne rozgrywki trzecioligowe składają się z 30 kolejek spotkań. Przekładając to na terminologię wojskową, sezon to wojna, a mecze to bitwy. Kto po 30 bitwach poniesie najmniej strat, zostanie uznany za zwycięzcę całej wojny.
Udany rewanż juniorów Arki
MICHAŁ JERZYK
Juniorzy starsi Lechii popisowo zmarnowali przewagę wypracowaną wygraną 3:0 w Gdyni. Sześć dni po tym spektakularnym zwycięstwie, gdy tytuł mistrzowski Pomorza wydawał się prawie należeć do Lechii, Arka wzięła na Traugutta srogi rewanż. Szanse znów się wyrównały, a gra toczyć się będzie teraz do pierwszego potknięcia.
Lechia-Janikowo 0:2
MARIUSZ HUBA
JS: Lechia-Arka 1:4
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021