Gdańsk: wtorek, 18 stycznia 2022
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 60 (23/2006)

6 czerwca 2006

Lechia utrzymała się w II lidze!
MICHAŁ JERZYK
Jeszcze tydzień temu z nożem na gardle, dziś już pewna utrzymania. Lechia zrealizowała najważniejszy cel i pozostanie na kolejny sezon w drugiej lidze. Dla klubu i aktualnego szkoleniowca, Marcina Kaczmarka, to jakby idealny moment na rozstanie.
Michał Szczepiński dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI
- Na pewno stać mnie na więcej, bo w niektórych meczach grałem słabo, nawet bardzo słabo, a w niektórych lepiej. Myślę, że w nowym sezonie powiniennem swoją formę bardziej ustabilizować - mówi dla lechia.gda.pl pomocnik Lechii, Michał Szczepiński.
Przed meczem z Kujawiakiem/Zawiszą
MARIUSZ KORDEK
Przed nami piłkarskie święto, jakim będą niewątpliwie Mistrzostwa Świata. Jednak w Gdańsku kilkanaście godzin po rozpoczęciu mundialu będziemy świadkami ostatniego aktu drugoligowego sezonu. Biało-zielonym przyjdzie bronić własnej twierdzy, która tej wiosny pozostaje niezdobyta.
16 czerwca: Arka-Lechia o mistrzostwo U-17
MICHAŁ JERZYK
Dzień po politykach i oldboyach, juniorzy młodsi doznali niesłychanego zaszczytu gry na płycie głównej przy Traugutta. Żeby nie było zbyt pięknie, MOSiR nie przygotował boiska. Lechiści mogą jeszcze zagrać w tym miejscu, ale tylko pod warunkiem uporania się lidze z Arką. O wszystkim zadecyduje ostatni mecz. Po terminie.
Lechia-Górnik 3:2
PIOTR MATUSEWICZ / ŁUKASZ SZTUKOWSKI
Champion-Lechia II 1:9
PIOTR MATUSEWICZ / ŁUKASZ SZTUKOWSKI
KSZO-Lechia 0:0
PIOTR MATUSEWICZ / REDAKCJA WWW.KSZO.INFO
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045