Gdańsk: niedziela, 23 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 61 (24/2006)

13 czerwca 2006

W obronie zwolnionego Marcina Kaczmarka
CEZARY ZDANOWSKI
Po dwóch latach dobiegła końca praca z pierwszym zespołem trenera Marcina Kaczmarka. Dwa awanse, utrzymanie zespołu w II lidze, to niewątpliwie sukcesy tego młodego szkoleniowca. W ostatnich miesiącach przewinęła się fala krytyki pod jego adresem. Spójrzmy jednak na jego pracę pod innym kątem.
Ostatni akord sezonu, czyli Lechia - Zawisza S.A 0:0
MATEUSZ JASZTAL
W tej rundzie na Traugutta Lechia nie znalazła pogromcy. Sobotnie spotkanie było ósmym z rzędu, które zakończyło się wynikiem innym niż porażką gospodarzy. Niestety jest to jeden z nielicznych pozytywów potyczki kończącej tegoroczne rozgrywki drugiej ligi.
Karol Piątek dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MATEUSZ JASZTAL
"Po to tutaj przyszedłem, aby być podstawowym zawodnikiem. Zrobię wszystko by nim być. Będę pracował na treningach bardzo mocno, aby udowodnić trenerowi, że jestem tu po to, aby pomóc drużynie, a nie by ją wyłącznie uzupełniać" - mówi dla lechia.gda.pl utalentowany pomocnik gdańskiej Lechii, zdobywca młodzieżowego Mistrzostwa Europy z 2001 roku - Karol Piątek.
Awans rezerw do 5. ligi - podsumowanie sezonu
MARIUSZ KORDEK
Już niedługo, co jest wielce możliwe Lechia znów będzie grać w B-klasie. Wszystko za sprawą będącego blisko powstania zespołu rezerw. O nowym pomyśle, a także o zakończonym sezonie rezerw rozmawialiśmy ze specjalistą od awansów, na jakiego wyrósł grający trener Sebastian Czajka.
Maciej Mysiak w ocenie pierwszego trenera
DOMINIK MOTEL
"W 1994 roku podczas rozpoczęcia zajęć letnich z rocznikiem 83, po treningu podszedł do mnie taki chudy mały chłopczyk i spytał się czy może u mnie trenować" - tak początek przygody z piłką pomocnika jedenastki biało-zielonych Macieja Mysiaka, specjalnie dla naszego serwisu, przybliża nam trener, który prowadził go przez 8 lat jego gry w barwach Energetyka Gryfino.
Listonosz lechia.gda.pl
REDAKCJA LECHIA.GDA.PL
"A mianowicie panie Kaczmarek, można, chociaż pana to bardzo dziwi, narzeka pan na poziom juniorów Lechii. Z tego co wiem kilku trenuje z drugoligową drużyną, więc chyba pretensje może mieć pan także po części do siebie?" - krytykuje mecz juniorów z Pomezanią jeden z czytelników. Przedstawiamy część komentarzy przesłanych do redakcji lechia.gda.pl.
Lechia-Zawisza 0:0
PIOTR MATUSEWICZ / ŁUKASZ SZTUKOWSKI
Wręczenie nagród
PIOTR MATUSEWICZ / ŁUKASZ SZTUKOWSKI
Rozdajemy autografy
PIOTR MATUSEWICZ / ŁUKASZ SZTUKOWSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042