Gdańsk: środa, 14 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 64 (27/2006)

4 lipca 2006

Kogo mamy szansę ujrzeć w Lechii?
OSKAR STANISZEWSKI
Celem Lechii w poprzednim sezonie było utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Teraz trenerzy jak i działacze zapowiadają walkę o coś więcej, a jak powiedział sam dyrektor gdańskiego klubu, Błażej Jenek: - Jeśli mamy ocierać się o baraże, to tylko o ekstraklasę. Aby zrealizować ten cel, potrzebne są zmiany.
Statystyki rundy wiosennej sezonu 2005/06
MATEUSZ JASZTAL
Jak skuteczna była Lechia wiosną? Kto i ile razy trafiał do siatki? Ile kartek ujrzeli lechiści? Ile meczów zakończyło się wygraną Lechii? Kto miał największy wkład w zwycięstwa? Czyja obecność wprowadzała popłoch w szeregach rywali? Są pytania, czas na odpowiedzi.
Głosem spikera z mundialu
MARCIN GAŁEK
Mundial w Niemczech wszedł w decydującą fazę. Jeszcze w tym tygodniu dowiemy się jaki kraj będzie mógł przez najbliższe cztery lata chwalić się, iż ma najlepszą jedenastkę na świecie. Tegoroczne Mistrzostwa, rozgrywane w Niemczech, są wyjątkową okazją dla kibiców znad Wisły do zobaczenia na żywo najpopularniejszej obok igrzysk olimpijskich imprezy na świecie.
Transfer zagraniczny: Ronald Siklić
MARIUSZ KORDEK
Jego pojawienie się w kadrze Lechii było wielkim zaskoczeniem. Transfer nastąpił w ostatnich dniach okienka transferowego. Swoją postawą szokował od momentu swego przybycia, wszyscy mieli z nim kłopoty. Tego błędu można byłoby uniknąć, gdyby przeanalizowano jego wcześniejsze pobyty w polskich klubach.
Juniorzy młodsi przed szansą na medal
MICHAŁ JERZYK
Trudno o bardziej wyboistą drogę do Mistrzostw Polski: mecz z Górnikiem przerwany przez potężną burzę, groźba odpadnięcia po walkowerze, drugi wyjazd do Zabrza i awans po dogrywce, a w kolejnej rundzie porażka 2:3 z Cracovią po dwóch czerwonych kartkach. Lechiści są już jednak o krok od znalezienia się w gronie czterech najlepszych drużyn w kraju.
Traugutta w remoncie
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018