Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 65 (28/2006)

11 lipca 2006

Obóz w Szamotułach: czym różni się Borkowski od Kaczmarka?
MICHAŁ JERZYK
Od ubiegłego tygodnia piłkarze Lechii przygotowują się w Szamotułach do kolejnego sezonu. W niesamowitych upałach i pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego. Ani w samej drużynie, ani w sposobie jej prowadzenia nie zaszły żadne rewolucyjne zmiany, kilka różnic rzuca się jednak w oczy.
Lechia buduje zespół na nowy sezon
KAROL SZELOŻYŃSKI
Do rozpoczęcia sezonu ligowego pozostały niespełna dwa tygodnie. Gdańska Lechia po raz pierwszy od kilku lat przystąpi do rozgrywek ligowych pozbawiona statusu beniaminka. Na dzień dzisiejszy chyba nikt nie wie, jak będzie wyglądała kompletowana właśnie kadra zespołu, który będzie miał w nowym sezonie walczyć o... No właśnie: o co?
Potret Janusza Charczuka
MARIUSZ KORDEK
Grał w jednej drużynie z Koryntem, Rogoczem, Apolewiczem i Łazarkiem. Oprócz gry w piłkę studiował na Politechnice. Należał do ikon gdańskiej piłki, a sam od jakiegoś czasu zajmuje się ikonami. Z 18 bramkami strzelonymi dla biało-zielonych w I lidze zajmuje 6. pozycję wśród snajperów Lechii. Janusz Charczuk.
Przygotowania drugoligowców do sezonu
MATEUSZ JASZTAL
Trwający okres jest czasem przygotowań i intensywnej pracy dla zawodników, przypuszczeń i plotek wśród kibiców, podpisywania umów z nowymi piłkarzami dla działaczy, a - jak pokazuje tegoroczne lato - także starań o przyznanie licencji, czyli możliwość startu w rozgrywkach drugiej ligi. Efekty tych działań poznamy później, warto jednak przyjrzeć się, co słychać aktualnie u innych drugoligowców.
Z archiwum pierwszoligowca
LECHIA.GDA.PL
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043