Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 67 (30/2006)

25 lipca 2006

Tomasz Borkowski: wszystko o jesieni 2006
KAROL SZELOŻYŃSKI, MJ
"Znam kibiców Lechii i wiem, że wybaczą wszystko - nawet porażkę. Ale tylko taką, gdy zejdziemy z boiska i powiemy sobie, że zrobiliśmy wszystko, aby pokonać przeciwnika - włącznie z tym, że zoraliśmy całą trawę, że jest kilku rannych i kilku zabitych" - mówi w przedsezonowej rozmowie z lechia.gda.pl nowy trener Lechii, Tomasz Borkowski.
Tomasz Kafarski ocenia nowych lechistów
MICHAŁ JERZYK
Bardzo starannie uzupełniali tego lata skład trenerzy Lechii, machając ręką między innymi na takich zawodników, jak Kamil Kuzera, Tomasz Pękala czy Jacek Magiera. Skończyło się na czterech nabytkach, ale jest praktycznie pewne, że jesienią zobaczymy więcej piłkarzy nieoglądanych w rundzie wiosennej.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Warto uzbroić się w cierpliwość i ze spokojem obserwować poczynania lechistów w najbliższym sezonie. Na rozpalone głowy polecam dużo zimnej wody dostarczanej przez nowego głównego sponsora Lechii. Jeśli zespół, w spokojnej atmosferze, bez nachalnych nacisków, będzie realizował nakreślony przez trenerów plan, to ta bomba musi wybuchnąć!
Lechia liderem w tabeli wszech czasów II ligi!
MARIUSZ KORDEK
Start drugoligowych rozgrywek to dobra okazja do podsumowania poprzednich występów Lechii na tym szczeblu rozgrywek. Okazja podwójnie dobra, jako że biało-zieloni w trakcie poprzedniej rundy zostali liderem tabeli wszech czasów II ligi. To oznacza, że całej historii tych rozgrywek nie było drużyny, która wywalczyłaby więcej punktów.
Lechio, tego od Ciebie oczekujemy!
OSKAR STANISZEWSKI, MJ
Nowa runda, to tradycyjnie niezachwiana wiara w jej pomyślny przebieg, to także nowe, pełne optymizmu nadzieje. Na tej fali przygotowaliśmy siedem życzeń, o których spełnienie bardzo Cię, Lechio, prosimy! Zwłaszcza, że nie oczekujemy żadnych złotych gór, a jedynie małej progresji. W rozsądnym wymiarze.
Wspomnienia Janusza Charczuka, cz. 2
JANUSZ CHARCZUK, KOM
"A ja ręce w górę i bardzo cieszę się z gola. Zupełnie jak uczą w podręcznikach piłkarskich albo na piłkarskich filmach szkoleniowych. To była piękna bramka, może moja najpiękniejsza" - tak po latach wspomina gola strzelonego Legii Janusz Charczuk.
Sesja przed jesienią 2006
PIOTR MATUSEWICZ
Sparing w Kolbudach
PIOTR MATUSEWICZ
Traugutta w budowie
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034