Gdańsk: środa, 14 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 68 (31/2006)

1 sierpnia 2006

Nowe Janikowo, stara Lechia
MICHAŁ JERZYK
Gdyby ktoś wyjechał w dniu zakończenia poprzedniego sezonu, zapomniał o całym bożym świecie, odciął się od wszelkich informacji i wrócił dopiero na mecz w Janikowie, miałby prawdopodobnie spory problem z dostrzeżeniem, że na ławce trenerskiej Lechii dokonały się zmiany.
Marcin Pietrowski - drugoligowy debiutant
MICHAŁ JERZYK
Utalentowany 18-latek w trakcie tegorocznych wakacji zaliczył już dwa ważne egzaminy: na prawo jazdy i na miejsce w seniorskiej kadrze Lechii. Oczywiście nie posiada jeszcze ani doświadczenia wieloletniego kierowcy, ani piłkarskiego rutyniarza, ale jeśli będzie regularnie mknął po szosach i drugoligowych murawach, stanie się to tylko kwestią czasu.
Sprzedaż pamiątek oczami Lechii
BŁAŻEJ JENEK
W całym piłkarskim świecie obowiązuje prosta zależność. Wraz ze wzrostem popularności drużyny rośnie poziom sprzedaży pamiątek klubowych. Niechlubnym wyjątkiem w zagospodarowaniu rynku sportowych gadżetów jest Polska, gdzie tylko nieliczni próbowali zmierzyć się z problemem, jednak do dzisiaj modelowego przykładu nie ma.
Po inauguracji II ligi
WOJCIECH ROBIŃSKI
Zwycięstwa Jagiellonii Białystok i Zawiszy Bydgoszcz, klęska Zagłębia Sosnowiec w Gliwicach i wreszcie jeden punkt biało-zielonych w Janikowie. To najważniejsze informacje z inauguracyjnej kolejki II ligi. W innych spotkaniach bez sensacyjnych rezultatów. Walka o realizację przedsezonowych celów ruszyła na dobre.
Wspomnienia Janusza Charczuka cz.3
JANUSZ CHARCZUK, KOM
"Bonzowie współczesnego życia politycznego, administracyjnego, gospodarczego, intelektualnego. I oczywiście piłkarskie rodziny, a głównie żony niektórych moich kolegów" - tak wyglądała Trybuna Główna stadionu przy ulicy Traugutta. Przed Wami kolejna część wspomnień Janusza Charczuka.
Unia-Lechia 2:2
PIOTR MATUSEWICZ
Prezentacja przed jesienią 2006
PIOTR MATUSEWICZ
Lechia w Szydłowskim
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.102