Gdańsk: niedziela, 25 października 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 69 (32/2006)

8 sierpnia 2006

80. urodziny Rogocza: wywiad rodzinny
MARIUSZ KORDEK, MICHAŁ JERZYK
W środę 80. urodziny Romana Rogocza. - Ojciec w ogóle nie umiał gotować. Pech chciał, że kiedyś musiał zająć się domem, więc zabrał nas do restauracji. Kelner pyta: "Panie Romku, to samo?". A Romek: "Jak to samo?! Przecież jestem z dziećmi!" - o swoim życiu w specjalnym wywiadzie rodzinnym opowiadają Piotr i Roman Rogoczowie.
80. urodziny Rogocza: Andrzej o Romanie
MICHAŁ JERZYK
Mający dziś 56 lat pierworodny syn państwa Rogoczów w wieku juniora grał w drużynie z uhonorowanymi już gwiazdami Puszkarzem i Głownią. Dlaczego więc Andrzej nie zrobił podobnej kariery? Jaki obraz ojca utkwił mu w pamięci? Z okazji 80. urodzin Romana Rogocza jego najstarszy syn opowiedział nam wiele ciekawych historii i anegdot.
Lechia z jednym punktem po dwóch wyjazdach
KAROL SZELOŻYŃSKI
7-5-1. Nie jest to, jak mogłoby się wydawać na pierwszy, niezbyt wnikliwy rzut oka, wyjątkowo defensywne ustawienie zespołu piłkarskiego. Przedstawione cyfry obrazują bilans spotkań gdańskiej Lechii z białostocką Jagiellonią. Bilans ewidentnie korzystny dla piłkarzy biało-zielonych, którzy nie przegrali dwunastu z trzynastu rozegranych spotkań.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Od dawna wiadomo, że o sukcesie drużyny piłkarskiej decyduje nie tylko jej skład osobowy, ale także otoczka tego co dzieje się na zielonej murawie w czasie treningów i meczów. W trakcie ostatnich lat w Lechii uczyniono dużo, aby poprawić wizerunek klubu.
Po drugiej kolejce zaplecza ekstraklasy
WOJCIECH ROBIŃSKI
Brak koncentracji czy umiejętności? Co powoduje, że piłkarze Lechii Gdańsk po raz drugi w rozgrywkach nie potrafią utrzymać prowadzenia do końcowego gwizdka? Trener Borkowski z tym kłopotem musi sobie poradzić najpóźniej do soboty, gdyż właśnie wtedy jego podopieczni podejmować będą na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Wspomnienia Janusza Charczuka, cz. 4
JANUSZ CHARCZUK, KOM
"Był ładny zwyczaj, że po każdym meczu ligowym w Gdańsku, cała drużyna jechała na wspólny obiad do restauracji Hotelu Orbis Monopol, na przeciw dworca kolejowego w Gdańsku" - tak wspomina, w kolejnej części, zwyczaje panujące w klubie w latach 60-tych Janusz Charczuk.
Urodziny Romana Rogocza
PIOTR MATUSEWICZ / MARIUSZ KORDEK
Jagiellonia-Lechia 2:1
PIOTR MATUSEWICZ / JAGIELLONIA.NET
Remont na Traugutta
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019